Ciężki metal wraca do Chili Pub!

chili pab wielka sobota

Chili Pub wraz z White Raven Events zapraszają już w najbliższą sobotę na koncert dwóch formacji grających ciężki metal. Minetaur to zespół który już wzbudza spory szacunek w Polsce i zagranicą.

Chłopaki dzięki swojej ciężkiej pracy stali się dobrze rozpoznawaną marką jeśli chodzi o ciężkie granie. Jak sami określają grają death metal z naleciałościami południowoamerykańskiego groov, charakterystycznego np dla Pantery. Prawdziwa uczta dla miłośników nie tylko ciężkiego grania, ale również dla tych, którzy w muzyce cenią oryginalność. Zespół działa od 2012 roku i do tej pory wydali EP „We take it seriously”, która w całości jest do odsłuchu w internecie.

Do Ostrowca z kolei planują przyjechać już z nowym LP, którego premiera miała miejsce w marcu, a zatytułowany jest „Gravel Pit”.

Na scenie zobaczymy również tego dnia radomski Fractal. Jest to zespół dla wszystkich fanów tej bardziej progresywnej części death metalu. Zespół w swoim ciężarze opiera się na mocnych groovach i djent. Fractal powstał w 2009 roku i zagrał wiele koncertów, zjednując sobie sympatię publiki na wielu festiwalach. Pojawił się na jednej scenie z m.in. Deez Nuts, Drown My Day, Mentally Blind, April In Pieces.

Koncert odbędzie się oczywiście w Chili Pub. Start o godzinie 20:00.

Polecamy również