Pani miała cztery promile

DSC03757

Ostrowieccy policjanci  interweniowali wobec 34 – latki, która w jednym ze sklepów w mieście dokonała kradzieży kosmetyków i alkoholu.  Kobieta została ujęta przez pracownika sklepu, kiedy próbowała opuścić sklep z niezapłaconym towarem. Przed przyjazdem na miejsce funkcjonariuszy próbowała wypić skradzioną whisky.  

Wczoraj około godz. 15 – stej ostrowieccy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego ze sklepów w Ostrowcu Świętokrzyskim. Chwilę wcześniej pracownik sklepu za linią kas ujął kobietę, która dokonała kradzieży farby i lakieru do włosów oraz butelki whisky o pojemności 0,7 litra.

Jak ustalili policjanci, 34- latka przed przyjazdem patrolu, w pewnym momencie odkręciła skradzioną butelkę  i wypiła cześć whisky. Badanie alkomatem wykazało, że miała ponad 4 promile alkoholu w organizmie. Do kompletnie pijanej i agresywnej kobiety została wezwana karetka pogotowia. 34- latka trafiła do szpitala pod opiekę lekarzy. Teraz za kradzież odpowie przed sądem. Kodeks wykroczeń za ten czyn przewiduje karę aresztu, ograniczenia wolności lub grzywnę.

Polecamy również