Czas na zabawę

dni ostrowca

Trzy dni wspaniałej zabawy czeka mieszkańców naszego miasta w ramach Dni Ostrowca. Będą koncerty muzyczne, występy artystyczne, pikniki sportowo- rekreacyjne, wystawy i wiele innych atrakcji. Dni Ostrowca z okazji 420-lecia Ostrowca Świętokrzyskiego odbędą się od dzisiaj do niedzieli. Na zabawę zaprasza prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński.

Dzisiejsze wydarzenia w Parku Miejskim ściśle związane są z Nocą Świętojańską, która przypada z 23 na 24 czerwca. O godzinie 17.00 rozpoczną się warsztaty z plastyki obrzędowej zakończone puszczaniem wianków. W amfiteatrze zagrają gwiazdy muzyki klubowej: Dj Alex, Tiddey, Matt5ki, Gabriel Delgado, Ontune, Trey Vinter, Martin Soundriver, Luki, Blue Silence, Carma , Maju, Lukspy, Szymon Paszko. Gościem specjalnym imprezy będzie Alex M.O.R.P.H. 

Sobotnie imprezy odbywać się będą na stadionie KSZO i w hali sportowo – widowiskowej przy ul. Świętokrzyskiej. Tam od godziny 9.00 trwać odbędzie piknik sportowo – rekreacyjny. Od 15.00 na scenie prezentować się będą ostrowieckie rozmaitości artystyczne, a o godzinie 20.30 wystąpi gwiazda wieczoru – zespół Papa D. 

W niedzielę, 25 czerwca o godzinie 15.00 w Parku Miejskim rozpocznie się ,,Aeropiknik”.  O godz. 16.00 program dla dzieci poprowadzi DJ Miki. Natomiast o godzinie 17.30 na scenie amfiteatru pojawią się młodzi artyści z Ostrowca Św.. A na zakończenie trzydniowego święta miasta, o godzinie 19.00  odbędzie się koncert gwiazd hip – hopu  B.R.O. i  O.S.T.R. 

Ponadto całej tegorocznej edycji Dni Ostrowca Świętokrzyskiego towarzyszyć będzie wydarzenie Food Truck Stars 2017 TOUR 2017. 

Patronem medialnym imprezy jest portal ostrowiecnews.plPLAKAT_DNI_OSTROWCA_23_CZERWCAPLAKAT_DNI_OSTROWCA_24_CZERWCA PLAKAT_DNI_OSTROWCA_25_CZERWCA_wersja_2

Polecamy również