Papa D. porwał tłumy

paapczolo

pprezp1 p2 p3p4 p5p6Popołudnie i wieczór na stadionie KSZO upłynęło pod znakiem koncertów muzycznych z gwiazdą wieczoru na czele zespołem Papa D. Mieszkańców serdecznie przywitał i zachęcił do dobrej zabawy prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński. Uczestnicy koncertu bawili się doskonale śpiewając razem z zespołem znane przeboje.

Przed finałowym koncertem zespołu Papa D, życzenia ze sceny złożył prezydent Jarosław Górczyński, oraz zaproszeni goście: mer Miasta Gennevilliers Patric Leclerc oraz wiceprezydent Białej Cerkwii Inna Nowogrebelska.

-Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego miejskiego święta, pracownikom instytucji oraz spółek miejskich. Jesteście współautorami wspaniałej atmosfery, którą tu dziś wszyscy doświadczamy. Dziękuję również wszystkim mieszkańcom – jak zwykle nie zawiedliście. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się w te wakacje na wydarzeniach dla Was zorganizowanych. Mam nadzieję, że już wkrótce, również na Rawszczyźnie. – podsumował prezydent.

Dzisiaj o godzinie 15.00 w Parku Miejskim rozpocznie się ,,Aeropiknik”.  O godz. 16.00 program dla dzieci poprowadzi DJ Miki. Natomiast o godzinie 17.30 na scenie amfiteatru pojawią się młodzi artyści z Ostrowca Św.. A na zakończenie trzydniowego święta miasta, o godzinie 19.00  odbędzie się koncert gwiazd hip – hopu  B.R.O. i  O.S.T.R. 

Ponadto całej tegorocznej edycji Dni Ostrowca Świętokrzyskiego towarzyszyć będzie wydarzenie Food Truck Stars 2017 TOUR 2017. papa1paap7paap5 paap9paap11 paap12 paap13pap4papa2 papa3papa6 papa8 papa12chor1 chor2chor3 chor4chor5 chor6

Życzymy superrzabawy.

Polecamy również