Wraca GutwinRun

Wraca_GutwinRun_2

Po niemal dwumiesięcznej przerwie na Gutwinie znów rywalizować będą biegacze. W najbliższą sobotę odbędzie się 4. runda cyklu V MosirGutwinRun 2017 pod patronatem Prezydenta Ostrowca Św. Jarosława Górczyńskiego.

Zapisy do 4. rundy prowadzone są na stronie internetowej www.ostrowiecbiega.pl. Tradycyjnie do wyboru będzie dystans 5 i/lub 10 kilometrów. Dla najmłodszych (przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych) przygotowana zostanie rywalizacji na mniejszych dystansach (od 100 do 1000 metrów). W sobotę pierwsi uczestnicy imprezy, którzy będą mogli pochwalić się udziałem we wszystkich dotychczasowych rundach, otrzymają okazjonalną koszulkę techniczną z logo imprezy za zaliczenie tytułowego „Półmaratonu lub Maratonu na raty”.

Biegi dla dzieci rozpoczną się o godzinie 10, bieg na 5km o godzinie 11, a bieg na 10km o godzinie 12. Możliwe będą również zapisy na miejscu w biurze zawodów, które będzie działać w godzinach 8.30 do 10.30.Wraca_GutwinRun_1

Organizatorem imprezy jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. Patronat nad cyklem objęli Prezydent Ostrowca Św. Jarosław Górczyński, Nadleśnictwo Ostrowiec Św. oraz Fundacja Wychowanie przez Sport – organizator ogólnopolskiej akcji „BiegamboLubię”. Biegi na Gutwinie wspierają Centrum Rehabilitacji Markmed, nowy sklep internetowy skierowany do biegaczy i zlokalizowany w Ostrowcu Św. – Rozbiegani.pl, Piekarnia & Cukiernia Skalski, Restauracja Midori Sushi, Sklep Sportowy Hi-Sport, Kijanka – Myjnia 24h, Hotel Accademia, Gościniec Bałtowski Zapiecek, Zakład Produkcyjno–Handlowy „Adax”, Strefa 21, Sklep Sportowy Centrum Sport, producent wody mineralnej Staropolska, sklep z odżywkami i suplementami diety triceps.pl, Drogeria „Laydies”, Salon Komputerowy Render 2000, Przychodnia Sport Medical Rehabilitacja, M.B.BUS Transport Osobowy Przewozy Okazjonalne, ostrowiecka restauracja McDonalds, Fitness Klub Centrum, Max Elektro Elektrodom, Hurtownia Papiernicza Signal oraz Impuls Gym & Fitness.

Polecamy również