V MosirGutwinRun 2017 – klasyfikacje po 5. rundach

V_MosirGutwinRun_2017_klasyfikacje_po_5rundzie

Absencja liderów – Sylwestra Lepiarza i Kingi Kacugi – nie podważyła ich pozycji w klasyfikacjach generalnych „V MosirGutwinRun 2017” po pięciu rundach. Wciąż są najlepsi (odpowiednio wśród mężczyzn i kobiet) w kategoriach open, zarówno w Półmaratonie na raty (4x5274m), jak i Maratonie na raty (4x10548m). Nowych przodowników poznaliśmy za to w czterech kategoriach wiekowych.

Co najmniej cztery rundy na jednym z dystansów zaliczyło już 64 osoby w Półmaratonie na raty i 53 osoby w Maratonie na raty (15 osób zaliczyło cztery rundy na obu biegowych dystansach). Cztery rundy skompletowało już też 7 osób w marszu nordic walking (4x5274m) i one też mogą się pochwalić zaliczeniem Półmaratonu na raty! Są to Alicja Płeszka (Ostrowiec Św.), Kamila Chmiel (Bilcza), Wadim Procko (Kielce), Agnieszka Sienniak-Soja (Ostrowiec Św.), Marta Sosnowska (Ostrowiec Św.), Dawid Stokowski (Kielce) i Ewa Wesołowska (Ostrowiec Św.).

Na pamiątkową koszulkę i medal szansę ma jeszcze 75 osób, bo dokładnie tylu uczestników imprezy ma skompletowany udział w co najmniej 3 rundach w jednej z trzech konkurencji – nordic walking, bieg na ok 5km, bieg na ok. 10km. Koszulki wręczane są bezpośrednio po zaliczeniu czwartej rundy, natomiast medale podczas ceremonii nagradzania po finałowej (szóstej) rundzie.

Klasyfikacje wiekowe w biegach:

Półmaraton na raty (4x5274m):

Kategoria K-II

1. Kinga Kacuga (Bałtów) – 1:19:41

2. Natalia Gębka (Truskolasy) – 1:35:15

3. Agneiszka Sokołowska (Starachowice) – 1:46:16

4. Monika Styczeń (Ostrowiec Św.) – 1:59:03

5. Iga Klepacz (Ostrowiec Św.) – 2:05:51

6. Izabela Pietrzyk (Ostrowiec Św.) – 2:06:39

7. Magdalena Dyjewska (Ostrowiec Św.) – 2:14:38

Kategoria K-III

1. Paulina Glegoła – Madetko (Ostrowiec Św.) – 1:37:50

2. Katarzyna Korulczyk (Ostrowiec Św.) – 1:52:07

3. Urszula Sokół (Ostrowiec Św.) – 1:56:27

4. Iwona Rutkowska (Ostrowiec Św.) – 1:57:09

5. Aneta Klepacz (Ostrowiec Św.) – 2:03:47

6. Anna Maluha (Ostrowiec Św.) – 2:05:55

7. Olga Kotwa (Ostrowiec Św.) – 2:14:11

8. Katarzyna Bogucka (Ostrowiec Św.) – 2:15:58

Kategoria M-13

1. Adam Stajek (Ostrowiec Św.) – 1:40:21

Kategoria M-16

1. Sylwester Lepiarz (Wronów) – 1:12:46

2. Piotr Kiszka (Ostrowiec Św.) – 1:18:20

3. Karol Gębka (Ostrowiec Św.) – 1:21:28

4. Mateusz Rogoziński (Ostrowiec Św.) – 1:26:33

5. Przemysław Szafraniec (Ostrowiec Św.) – 1:30:31

6. Erwin Heba (Ostrowiec Św.) – 1:33:06

7. Bartosz Pulit (Szewna) – 1:33:50

8. Wiktor Gronek (Stróża) – 1:34:56

9. Adrian Polit (Ostrowiec Św.) – 1:41:31

10. Krzysztof Moczydłowski (Krynki) – 1:41:40

11. Filip Chmielewski (Ostrowiec Św.) – 1:42:19

12. Dawid Wosiek (Ostrowiec Św.) – 1:45:39

13. Damian Sieroń (Ruda) – 1:46:32

14. Łukasz Dąbrowski (Ostrowiec Św.) – 1:50:28

15. Jan Młynek (Ostrowiec Św.) – 1:51:19

Kategoria M-30

1. Łukasz Żaczek (Ostrowiec Św.) – 1:19:15

2. Tomasz Dróżdż (Lubienia) – 1:25:21

3. Piotr Pięta (Ostrowiec Św.) – 1:26:15

4. Konrad Słowik (Ostrowiec Św.) – 1:33:20

5. Michał Mocoń (Nowa Słupia) – 1:33:54

6. Tomasz Chmielewski (Ostrowiec Św.) – 1:34:37

7. Łukasz Gawlak (Ostrowiec Św.) – 1:39:27

8. Krzysztof Wójcik (Ostrowiec Św.) – 1:46:56

9. Adrian Małkiewicz (Ostrowiec Św.) – 1:47:49

10. Sławomir Bober (Ostrowiec Św.) – 1:53:55

Kategoria M-40

1. Sławomir Majchrzak (Starachowice) – 1:20:42

2. Paweł Wosiek (Ostrowiec Św.) – 1:22:47

3. Piotr Sobczyk (Kielce) – 1:23:01

4. Krzysztof Wąsik (Ostrowiec Św.) – 1:29:46

5. Rafał Juśko (Ostrowiec Św.) – 1:33:58

6. Marcin Łebek (Ostrowiec Św.) – 1:34:39

7. Tomasz Andzela (Nowa Słupia) – 1:34:51

8. Mateusz Czeremcha (Ostrowiec Św.) – 1:37:28

9. Robert Bęben (Ostrowiec Św.) – 1:38:54

10. Mariusz Stajek (Ostrowiec Św.) – 1:41:10

11. Jacek Maluha (Ostrowiec Św.) – 1:45:08

12. Dariusz Szcześniak (Stróża) – 1:50:36

13. Ireneusz Gwóźdź (Starachowice) – 1:51:11

14. Sebastian Polit (Ostrowiec Św.) – 1:51:16

15. Piotr Jaros (Daleszyce) – 1:51:34

16. Seweryn Tusiński (Chmielów) – 1:56:17

17. Ireneusz Bogucki (Ostrowiec Św.) – 2:15:57

Kategoria M-50

1. Andrzej Leśniewski (Ostrowiec Św.) – 1:21:30

2. Marek Młynek (Ostrowiec Św.) – 1:27:52

3. Sylwester Konieczny (Ostrowiec Św.) – 1:31:16

4. Arkadiusz Remiszewski (Ostrowiec Św.) – 1:33:44

5. Jan Harasiuk (Ostrowiec Św.) – 1:55:05

Kategoria M-60

1. Czesław Szcześniak (Łazy) – 1:54:36

Maraton na raty (4x10548m):

Kategoria K-II

1. Kinga Kacuga (Bałtów) – 2:53:14

2. Agnieszka Sokołowska (Starachowice) – 3:46:19

Kategoria K-III

1. Marlena Pięta (Ostrowiec Św.) – 3:29:38

2. Renata Tomanek (Starachowice) – 3:47:29

Kategoria M-16

1. Sylwester Lepiarz (Wronów) – 2:32:06

2. Michał Karasiński (Janowice) – 2:48:56

3. Łukasz Rogoziński (Ostrowiec Św.) – 2:51:20

4. Karol Gębka (Ostrowiec Św.) – 2:58:12

5. Dominik Florys (Ostrowiec Św.) – 3:15:45

6. Damian Brociek (Ostrowiec Św.) – 3:30:30

Kategoria M-30

1. Konrad Sulik (Ostrowiec Św.) – 2:42:30

2. Łukasz Żaczek (Ostrowiec Św.) – 2:53:50

3. Rafał Korulczyk (Bałtów) – 2:54:48

4. Kamil Latkowski (Kielce) – 2:54:51

5. Łukasz Przybyciński (Ostrowiec Św.) – 2:55:24

6. Karol Wojton (Kielce / Ostrowiec Św.) – 2:57:10

7. Tomasz Heba (Ostrowiec Św.) – 3:04:16

8. Marcin Bugajski (Kielce / Ostrowiec Św.) – 3:10:28

9. Łukasz Mazur (Ostrowiec Św.) – 3:26:39

10. Tomasz Chmielewski (Ostrowiec Św.) – 3:31:31

11. Michał Mocoń (Nowa Słupia) – 3:33:11

12. Marcin Czopek (Ostrowiec Św.) – 3:33:39

13. Michał Rogaliński (Ostrowiec Św.) – 3:34:47

14. Piotr Wańdoch (Ostrowiec Św.) – 3:36:14

15. Maciej Chudak (Ostrowiec Św.) – 3:41:20

Kategoria M-40

1. Sławomir Niedziela (Szewna) – 2:49:38

2. Robert Gładyś (Starachowice) – 2:52:25

3. Sławomir Majchrzak (Starachowice) – 2:52:32

4. Paweł Wosiek (Ostrowiec Św.) – 2:56:40

5. Sławomir Kasprowicz (Ostrowiec Św.) – 3:01:45

6. Rafał Cichocki (Starachowice) – 3:04:49

7. Ireneusz Bogucki (Ostrowiec Św.) – 3:06:11

8. Krzysztof Wąsik (Ostrowiec Św.) – 3:12:28

9. Łukasz Krawczyk (Ostrowiec Św.) – 3:13:57

10. Sławomir Banaszek (Ostrowiec Św.) – 3:16:26

11. Paweł Kowalski (Ostrowiec Św.) – 3:18:09

12. Sylwester Niewadzi (Serwis) – 3:19:52

13. Rafał Przygoda (Starachowice) – 3:20:36

14. Tomasz Andzela (Nowa Słupia) – 3:23:00

15. Robert Bęben (Ostrowiec Św.) – 3:23:10

16. Grzegorz Skwarliński (Starachowice) – 3:27:23

17. Grzegorz Cymerys (Ostrowiec Św.) – 3:27:54

18. Mariusz Malinowski (Ostrowiec Św.) – 3:32:28

19. Sławomir Nowak (Skarżysko-Kam.) – 3:35:35

20. Mariusz Karcz (Olszownica) – 3:39:21

21. Jacek Nowak (Ostrowiec Św.) – 3:40:44

22. Jarosław Stawczyk (Ostrowiec Św.) – 3:44:59

23. Jacek Maluha (Ostrowiec Św.) – 3:56:09

Kategoria M-50

1. Piotr Dasios (Ostrowiec Św.) – 2:50:06

2. Krzysztof Komar (Nietulisko Duże) – 2:56:23

3. Andrzej Wotliński (Skarżysko-Kam.) – 3:20:47

4. Arkadiusz Remiszewski (Ostrowiec Św.) – 3:29:38

Kategoria M-60

1. Jerzy Marczewski (Ostrowiec Św.) – 4:42:04

Organizatorem imprezy jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. Patronat nad cyklem objęli Prezydent Ostrowca Św. Jarosław Górczyński, Nadleśnictwo Ostrowiec Św. oraz Fundacja Wychowanie przez Sport – organizator ogólnopolskiej akcji „BiegamboLubię”. Biegi na Gutwinie wspierają Centrum Rehabilitacji Markmed, nowy sklep internetowy skierowany do biegaczy i zlokalizowany w Ostrowcu Św. – Rozbiegani.pl, Piekarnia & Cukiernia Skalski, Restauracja Midori Sushi, Sklep Sportowy Hi-Sport, Kijanka – Myjnia 24h, Hotel Accademia, Gościniec Bałtowski Zapiecek, Zakład Produkcyjno–Handlowy „Adax”, Strefa 21, Sklep Sportowy Centrum Sport, producent wody mineralnej Staropolska, sklep z odżywkami i suplementami diety triceps.pl, Drogeria „Laydies”, Salon Komputerowy Render 2000, Przychodnia Sport Medical Rehabilitacja, M.B.BUS Transport Osobowy Przewozy Okazjonalne, ostrowiecka restauracja McDonalds, Fitness Klub Centrum, Max Elektro Elektrodom, Hurtownia Papiernicza Signal oraz Impuls Gym & Fitness.

Finałowa 6. runda V MosirGutwinRun 2017 odbędzie się 22 października. Zapisy na stronie www.ostrowiecbiega.pl.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy również