Medal od działkowców

medal od dzialkocow

Prezydent Jarosław Górczyński przyjął zaproszenie,od Prezydium Okręgowego Zarządu Świętokrzyskiego Polskiego Związku Działkowców w Kielcach, na uroczyste VIII posiedzenie OZŚ PZD, które w Sali konferencyjnej w siedzibie Świętokrzyskiego PZD w Kielcach.medal od dzialkowcow 1medal od dzialkwcow2medal od dzialkowcow

Podczas uroczystości  odebrał z rąk Prezesa Okręgowego Zarządu Świętokrzyskiego Polskiego Związku Działkowców w Kielcach, medal jubileuszowy 120 lat Ogrodów Działkowych w Polsce.

Wyjątkowy to zaszczyt otrzymać tak zacne wyróżnienie od Państwa. 120 lat Ogrodów Działkowych w Polsce to piękny jubileusz – powiedział Prezydent Jarosław Górczyński. – Cieszę się, że moja dobra współpraca z ogrodami działkowymi została doceniona. Bardzo sobie cenię pracę jaką wykonują działkowcy i wiem, że nie jest ona lekka, aczkolwiek satysfakcjonująca i przyjemna. Zwłaszcza zbiór plonów, ekologicznych, dojrzałych i po prostu smacznych. Dla mnie otrzymane wyróżnienie jest właśnie takim plonem zebranym za rok dobrej współpracy. Mam nadzieję, że kolejny rok będzie jeszcze lepszy, czego życzę i sobie i Państwu. Dziękuję.

Cieszę się, że prezydent zaszczycił swoją obecnością nasze spotkanie, tym bardziej że możemy podziękować za naprawdę dobrą współpracę. Dziękujemy i liczymy, że także w kolejnych latach działkowcy będą mogli liczyć na wsparcie pana prezydenta – powiedział Prezes Okręgowego Zarządu Świętokrzyskiego Polskiego Związku Działkowców w Kielcach – mgr inż. Edward Galus.

Medalem odznaczony został również prezydent Kielc – Wojciech Lubawski, a wyróżnienie w jego imieniu odebrał jego zastępca Czesław Gruszewski.

Polecamy również