Nowy trener KP KSZO

nowy trener kp kszo

Przemysław Cecherz, dotychczasowy szkoleniowiec Widzewa Łódź od dzisiaj jest trenerem KP KSZO i to on poprowadzi naszych zawodników podczas rundy wiosennej. Nowy trener został dzisiaj oficjalnie przedstawiony na specjalnej konferencji.

– To jest bardzo dobra wiadomość dla kibiców piłkarskich i wszystkich mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego, którzy kochają piłkę nożną – mówi prezydent miasta Jarosław Górczyński.- Pan Przemysław Cecherz jest już po rozmowach z prezesem KP KSZO Maciejem Kozickim i od dzisiaj jest oficjalnym trenerem drużyny. To jest wzmocnienie dla klubu i nowe otwarcie dla naszego zespołu. Sądzę, że doświadczenie trenera w wielu klubach, a kiedyś jako piłkarza bardzo przyda się naszemu zespołowi. Bardzo dobry efekt przyniosła zmiana trenera w piłce siatkowej. Obecnie siatkarki grają bardzo dobrze i jesteśmy z nich dumni. Nowy trener KP KSZO ma wspaniałą okazję zapisać się złotymi zgłoskami w historii futbolu naszego miasta. Cel został postawiony jasno. Dobra gra piłkarzy, która przyniesie radość kibicom i dobre miejsce w tabeli.

Przypomnijmy, że dotychczasowy trener KP KSZO Tadeusz Krawiec opuścił zespół i został szkoleniowcem Stali Rzeszów.

– Podjęliśmy natychmiast odpowiednie kroki, żeby pozyskać nowego trenera – mówi prezes KP KSZO Maciej Kozicki.- Głęboki ukłon i podziękowania dla Pana Prezydenta, który bardzo pomógł w negocjacjach. Od dzisiaj mamy nowego, doświadczonego trenera. Cel jest taki, żeby zachować dobre miejsce w tabeli i powalczyć w każdym meczu.

Przemysław Cecherz niejednokrotnie gościł w Ostrowcu jako trener innych drużyn.

– Chciałbym bardzo podziękować za propozycję pracy z drużyną KSZO Ostrowiec, ponieważ jest to dla mnie kolejny etap pracy trenerskiej – mówi Przemysław Cecherz. – Obiecuję, że swoim doświadczeniem, wiedzą i zaangażowaniem postaram się, żeby zespół KSZO szedł w górę tabeli. Będziemy stawiać także na szkolenie młodych piłkarzy, którzy stopniowo powinni zasilać pierwszy zespół. W Ostrowcu jest presja kibiców, ale to dobrze, bo satysfakcja dla fanów piłki jest najważniejsza.

DSC04708DSC04705DSC04709DSC04711DSC04715DSC04713

Obecny na konferencji Prezes Klubu Sportowego KSZO Piotr Dasios również podkreślił swoje poparcie dla podjętej decyzji.

-Staramy się, żeby każda nasza drużyna robiła postępy i jak najlepiej występowała na sportowych arenach – mówi prezes KSZO Ostrowiec Piotr Dasios.– Nowy trener to nowe wyzwania i nadzieje na jeszcze lepszą grę piłkarzy.

Przemysław Cecherz w karierze zawodniczej występował na pozycji bramkarza. Jako trener prowadził m.in. Wisłę Płock, Hetmana Zamość, Stal Stalową Wolę, Znicz Pruszków, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Kolejarza Stróże, GKS Tychy, a ostatnio III-ligowy Widzew Łódź. Nowy szkoleniowiec KP KSZO 1929 funkcję trenera obejmie od 1 stycznia 2018r., natomiast przygotowania naszego zespołu do rundy wiosennej rozpoczną się od 9 stycznia 2018r.

Polecamy również