Gadżety od władz miasta dla WOŚP

gadzety od wladz miasta

Dzisiaj prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński oraz pani wiceprezydent Marzena Dębniak przekazali na ręce szefa sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Dariusza Czupryńskiego gadżety do licytacji podczas 26 finału, który w naszym mieście odbędzie się w niedzielę na Rynku.

– Mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego podczas każdego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udowadniają, że są bardzo ofiarni – mówi prezydent Ostrowca Jarosław Górczyński.– Jest to piękna idea, w którą zaangażowani są starsi i młodsi.

– Zawsze możemy liczyć na pomoc ze strony władz miasta – mówi Dariusz Czupryński. – Dzięki WOŚP także ostrowiecki szpital dostaje nowoczesne urządzenia medyczne.

Do licytacji została przekazana między innymi płaskorzeźba z brązu autorstwa Arkadiusza Latosa, a także plecaki, koszulki, odblaski i wiele innych.DSC05533DSC05539DSC05544DSC05550DSC05552

Zarówno pan prezydent jak i pani prezydent zapowiedzieli udział w licytacjach. Będą licytować torty, którymi później zostaną poczęstowani mieszkańcy Ostrowca.

Polecamy również