Karnawał 2018 w PROMYKU

prcziolo

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków i uczniów klasy pierwszej to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas w „PROMYKU”.pr1 pr2pr3 pr4 pr5 pr6pr7 pr8 pr9pr10 pr11 pr12pr13 pr14 pr15

W dniu 01.02.2018r. w Szkole i Przedszkolu PROMYK odbył się bal karnawałowy.

 Tego dnia  już od rana w naszej placówce pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci a także grono pedagogiczne przebrane było za  bohaterów znanych bajek, w salach można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Batmana, …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

            W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego. Następnie wszyscy uczestnicy balu „przejechali” wesołym pociągiem na salę balową. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na ten wyjątkowy bal dzieciaczki zaprosiły swoich najbliższych, aby we wspólnej zabawie się razem integrować. Podczas balu było wiele konkursów , przeciąganie liny, zabawa z tęczową gumą, zabawa z krzesełkami, z balonami, podawanie piłki, a także malowanie twarzy.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym Promyczkom, a to było głównym celem tego balu.

            Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

            Kolejny bal karnawałowy już za rok…

Zapraszamy wszystkie dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego w wieku od 2,5 do 11 lat na  na ferie zimowe do „PROMYKA”.
Zapewniamy opiekę, ciekawe zabawy i zajęcia specjalistyczne.
tel. 41 262 0543

 

Polecamy również