Superzabawa w miejskich obiektach sportowych i kulturalnych

ferie z mosirem ok

Rozpoczął się czas feryjnej laby, zabawy i wypoczynku. Gminne jednostki stanęły na wysokości zadania proponując wiele ciekawych zajęć dla najmłodszych Ostrowczan. W poniedziałek w godzinach dopołudniowych rozpoczęły się zajęcia z piłki siatkowej prowadzone przez zawodniczki zespołu KSZO. Jak zwykle fani tej dyscypliny nie zawiedli i prężna grupa adeptów siatkarskich ramię w ramię z zawodniczkami odbyła rozgrzewkę, by potem wziąć udział w konkurencjach sportowych, grach i zabawach przygotowanych przez zawodniczki klubu KSZO.

ferie z mosiremf1 f2 f3f4 f5 f6f8f9Podczas zmagań wszystkim dopisywał dobry humor a śmiechu nie było końca, a to za sprawą ciekawie opracowanych konkurencji. Oczywiście przebieg treningu odbywał się pod czujnym okiem trenera naszych siatkarek Adama Grabowskiego. Na koniec odbył się zacięty mecz, w którym uczestnicy spotkania mogli wykazać się umiejętnościami siatkarskimi i poczuć dreszczyk sportowej adrenaliny.

Ci, którzy dzisiaj nie mogli uczestniczyć w tym niecodziennym, sportowym wydarzeniu będą mogli już w tę środę tj. 14 lutego w godz. 12:00-14:00 wziąć udział w treningu przeprowadzonym przez zawodników piłki ręcznej KS KSZO, który odbędzie się. Natomiast w czwartek 15 lutego fani piłki nożnej będą mogli ćwiczyć technikę gry w piłkę nożną z zawodnikami trzecioligowego klubu KSZO 1929.

To nie wszystkie atrakcje jakie czekają na dzieci podczas dwutygodniowych ferii w Ostrowcu Świętokrzyskim, a mianowicie: dla wielbicieli formuły 1 udostępniony jest najdłuższy tor Carrera w Polsce, który znajduje się nie gdzie indziej jak w Kinie Etiuda-Galerii Fotografii. Do dyspozycji jest zestaw samochodów i tor, kierowany za pomocą kontrolerów. Całość sprzętu pracuje na licencji otrzymanej od inżynierów Ferrari. Tam też można rozegrać mecz FIFA 2018! Niezapomniane wrażenia dla każdego fana sportu. Dzięki ogromnemu rzutnikowi, na którym mecz może rozegrać 4 graczy, pozwoli wcielić się w najlepszych piłkarzy świata. W zestawie: rzutnik, konsola Play Station 4, gra FIFA 2018. Dla tych, którzy chcą zobaczyć Paryż z lotu ptaka dostępne są Gogle VR -symulator lotu ptakiem, skorzystać można również z symulatora jazdy! Unikatowy fotel rajdowy, z grą Sebastien Loep Rally EVO!

Informacje o tych i innych atrakcjach, jakie przygotowane zostały na ferie można znaleźć m.in. na stronie urzędowej www.um.ostrowiec.pl.

 

Polecamy również