Cukierki i baloniki

walentynkowy autobus

DSC06639DSC06641DSC06646 DSC06647DSC06644DSC06640Dzisiaj po ulicach Ostrowca Świętokrzyskiego jeździ autobus linii nr 1 udekorowany w baloniki, w kształcie serduszka. Jest to specjalna akcja pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego z okazji Dnia Zakochanych popularnie zwanego „Walentynkami”. Pasażerowie częstowani cukierkami.

-Już od kilku lat świętujemy razem z naszymi pasażerami Dzień Zakochanych- mówi Jarosław Kateusz, prezes MPK w Ostrowcu.- W tym wyjątkowym dniu po ulicach naszego miasta na linii nr 1 jeździ udekorowany w czerwone baloniki „SŁODKI AUTOBUS”. Każdy pasażer przy zakupie biletu dostaje cukierki.

Walentynkowa akcja MPK bardzo spodobała się mieszkańcom Ostrowca.

Bardzo fajna i sympatyczna inicjatywa ze strony pracowników MPK – mówi Ania, mieszkanka osiedla Stawki. – Jest dzień zakochanych i trzeba o tym ludziom przypominać. Tego dnia trzeba być dla siebie miłym i nie wstydzić się okazywać uczuć.

Ja nie mam nic przeciwko temu, żeby autobusy były dekorowane z różnych okazji, a nie tylko z okazji Dnia Zakochanych – dodaje Paweł. Można dekorować autobusy z okazji pierwszego dnia wiosny, rozpoczęcia wakacji czy nawet z okazji świąt czy popularnych imienin.

To jest taki wesoły, radosny, walentynkowy autobus.

Polecamy również