Nowy sezon „Biegam Bo Lubię” – wyniki

nowy sezon biegam bo lubie wyniki

Ponad 30 osób wzięło udział w pierwszych tegorocznych zajęciach „Biegam Bo Lubię” w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin.BBL_Ostrowiec_2018_inauguracja_2

W ramach pierwszych zajęć odbyło się kilka konkurencji biegowych. Były biegi na 1 i 5 gutwinów, a więc na 1 i 5 okrążeń wokół stawów na Gutwinie oraz test sprawnościowy po kopercie. Do zmierzenia czasów w biegach użyto systemu pomiaru czasu Gepard firmy RFID Solutions. Była to próba generalna tego systemu przed rozpoczynającym się 6 maja cyklem biegów „VI MosirGutwinRun 2018”, w którym zastąpi popularne stopery. Niespełna miesiąc, jaki pozostał do startu tej imprezy, to dobry moment by rozpocząć przygodę z bieganiem i przygotować się do pierwszego startu na dystansie 5km. Mogą temu bardzo dobrze przysłużyć się wspólne treningi podczas bezpłatnych zajęć „Biegam Bo Lubię”, które będą się odbywać 3 razy w tygodniu w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin, w każdy wtorek i czwartek o godzinie 18.30 oraz w każdą niedzielę o godzinie 9.30.

Całość uzupełniły stoiska partnerów, na których można było w ramach szeroko rozumianej profilaktyki i utrwalania prawidłowych wzorców zdrowego stylu życia porozmawiać z lekarzem o ewentualnych przeciwwskazaniach do uprawiania sportu i dowiedzieć się jakie badania należy wykonać przez rozpoczęciem aktywności, z właścicielami przychodni Sport Medical Rehabilitacja na temat popularnych wśród biegaczy kontuzji i ich zapobiegania, czy uzyskać od przedstawiciela ostrowieckiego Centrum Dietetycznego Naturhouse porad i konsultacji żywieniowych. Dodatkowo na stoisku PCK można było zasięgnąć informacji o tym jak rozpoznać udar i jak udzielić pierwszej pomocy przy udarze.

Wyniki biegu na 1 gutwin:

1

Krzysztof

Sidowski

Ostrowiec Św.

BBL

M50

00:03:08

2

Tomasz

Skrzypczak

Ostrowiec Św.

M30

00:03:20

3

Adrian

Artykiewicz

Ostrowiec Św.

M30

00:03:23

4

Dawid

Wtorek

Ostrowiec Św.

M30

00:03:25

5

Tomasz

Chmielewski

Ostrowiec Św.

BBL / OstroBiec

M30

00:03:27

6

Sebastian

Matracki

Ostrowiec Św.

BBL

M30

00:03:32

7

Grzegorz

Cymerys

Ostrowiec Św.

M40

00:03:33

8

Zbigniew

Kargul

Ostrowiec Św.

BBL / OstroBiec

M40

00:03:34

9

Łukasz

Gawlak

Ostrowiec Św.

M30

00:03:35

10

Szymon

Baran

Ostrowiec Św.

ZP Ostrowiec

M30

00:03:47

11

Katarzyna

Korulczyk

Ostrowiec Św.

BBL

K30

00:04:04

12

Jacek

Maluha

Ostrowiec Św.

OstroBiec

M40

00:04:05

13

Marta

Gołębiowska

Miłków

K30

00:04:13

14

Urszula

Sokół

Ostrowiec Św.

BBL

K30

00:04:14

15

Adrian

Kowalski

Ostrowiec Św.

ZP Ostrowiec

M20

00:04:18

16

Iwona

Rutkowska

Ostrowiec Św.

BBL / OstroBiec

K40

00:04:23

17

Mirosław

Lipiec

Ostrowiec Św.

OstroBiec

M40

00:04:23

18

Jan

Skrzypczak

Bałtów

M50

00:04:26

19

Katarzyna

Jackowska

Ostrowiec Św.

OstroBiec

K40

00:04:26

20

Agnieszka

Fotyga

Ostrowiec Św.

K40

00:04:39

21

Przemysław

Gwałt

Ostrowiec Św.

M30

00:04:59

22

Patryk

Mirga

Ostrowiec Św.

ZP Ostrowiec

M20

00:05:03

23

Julia

Tkaczyk

Ostrowiec Św.

K20

00:05:40

24

Katarzyna

Tkaczyk Tofil

Ostrowiec Św.

K30

00:05:41

25

Donata

Tokarska

Nietulisko Duże

K20

00:05:42

26

Jerzy

Marczewski

Ostrowiec Św.

M60

00:05:44

27

Anna

Sałek

Ostrowiec Św.

K30

00:05:56

28

Sylwia

Wiaderek

Ostrowiec Św.

K30

00:05:57

29

Wioleta

Nartowska

Ostrowiec Św.

K30

00:06:30

30

Anna

Artykiewicz

Ostrowiec Św.

K30

00:06:31

Wyniki biegu po kopercie:

1

Dawid

Wtorek

Ostrowiec Św.

M30

00:00:25

2

Zbigniew

Kargul

Ostrowiec Św.

BBL / OstroBiec

M40

00:00:26

3

Jacek

Maluha

Ostrowiec Św.

OstroBiec

M40

00:00:29

4

Grzegorz

Cymerys

Ostrowiec Św.

M40

00:00:30

5

Katarzyna

Korulczyk

Ostrowiec Św.

BBL

K30

00:00:31

6

Agnieszka

Fotyga

Ostrowiec Św.

K40

00:00:33

7

Sylwia

Wiaderek

Ostrowiec Św.

K30

00:00:33

8

Donata

Tokarska

Nietulisko Duże

K20

00:00:33

9

Urszula

Sokół

Ostrowiec Św.

BBL

K30

00:00:34

10

Iwona

Rutkowska

Ostrowiec Św.

BBL / OstroBiec

K40

00:00:35

Wyniki biegu na 5 gutwinów:

1

Krzysztof

Sidowski

Ostrowiec Św.

BBL

M50

00:19:29

2

Grzegorz

Cymerys

Ostrowiec Św.

M40

00:21:29

3

Sebastian

Matracki

Ostrowiec Św.

BBL

M30

00:22:56

4

Adrian

Artykiewicz

Ostrowiec Św.

M30

00:22:57

5

Gawlak

Łukasz

Ostrowiec Św.

M30

00:23:03

6

Szymon

Baran

Ostrowiec Św.

ZP Ostrowiec

M30

00:23:06

7

Tomasz

Skrzypczak

Ostrowiec Św.

M30

00:23:38

8

Emil

Dryka

Ostrowiec Św.

M30

00:23:54

9

Zbigniew

Kargul

Ostrowiec Św.

BBL / OstroBiec

M40

00:24:01

10

Dawid

Wtorek

Ostrowiec Św.

M30

00:24:22

11

Marta

Gołębiowska

Miłków

K30

00:24:28

12

Katarzyna

Korulczyk

Ostrowiec Św.

BBL

K30

00:24:39

13

Jan

Skrzypczak

Bałtów

M50

00:24:43

14

Urszula

Sokół

Ostrowiec Św.

BBL

K30

00:24:44

15

Piotr

Skuza

Ostrowiec Św.

BBL

M40

00:26:23

16

Iwona

Rutkowska

Ostrowiec Św.

BBL / OstroBiec

K40

00:26:31

17

Kamil

Bernacki

Ostrowiec Św.

OstroBiec

M40

00:28:31

18

Jacek

Maluha

Ostrowiec Św.

OstroBiec

M40

00:28:31

19

Agnieszka

Fotyga

Ostrowiec Św.

K40

00:29:04

20

Patryk

Mirga

Ostrowiec Św.

ZP Ostrowiec

M20

00:30:21

21

Katarzyna

Tkaczyk Tofil

Ostrowiec Św.

K30

00:31:04

22

Agnieszka

Isser-Dryka

Ostrowiec Św.

K30

00:31:33

23

Tomasz

Chmielewski

Ostrowiec Św.

BBL / OstroBiec

M30

00:31:44

24

Izabela

Pietrzyk

Ostrowiec Św.

K20

00:31:59

25

Wioleta

Nartowska

Ostrowiec Św.

K30

00:32:31

26

Jerzy

Marczewski

Ostrowiec Św.

M60

00:32:32

27

Agnieszka

Nowak

Ostrowiec Św.

OstroBiec

M30

00:32:46

28

Agnieszka

Skuza

Ostrowiec Św.

BBL

K40

00:32:51

29

Donata

Tokarska

Nietulisko Duże

K20

00:33:19

30

Julia

Tkaczyk

Ostrowiec Św.

K20

00:36:11

31

Anna

Artykiewicz

Ostrowiec Św.

K30

00:37:24

Polecamy również