Horror o Ostrowcu i tajemnicze zdjęcia

horroczolo

Ostrowiec Świętokrzyski to spokojne miasto na co dzień pozbawione sensacji – twierdzi Agata Domagała, autorka horroru pod tytułem „Niejawni”, którego akcja rozgrywa się w naszym mieście. Powieść z dreszczykiem pokazuje nasze miasto z innej strony. Książka zawiera zdjęcia z tajemniczych miejsc w Ostrowcu.

– To nie tak, że moja przygoda zaczęła się od tej książki – tłumaczy Agata. – Faktem jest, że horro2 horro5 horror1 horror3 horror4horror6 horror7 horror8 horror9 horror10to moja pierwsza poważna powieść, którą zamierzam wydać. Ale moja przygoda z pisaniem zaczęła się wiele lat wcześniej.

Agata mówi, że pisze coś od zawsze, odkąd tylko nauczyła się liter – opowiadania, wiersze, krótkie myśli, a także dłuższe opowieści.

– „Niejawni” to powieść, której pomysł narodził się w mojej głowie nagle, bez wcześniejszej zapowiedzi – wspomina Agata. – Nie planowałam tej książki. Zaczęłam ją pisać z dnia na dzień. Powstawała na bieżąco w mojej głowie, a ja każdą myśl zapisywałam skrupulatnie w komputerze i udało się- skończyłam.

Autorka nie chce nam za dużo zdradzić, aby nie psuć niespodzianki czytelnikom. Uważa, że to zbyt wcześnie, aby publicznie opowiadać o fabule. Zdradza jednak kilka drobnych szczegółów.

„Niejawni” to powieść, która zawiera w sobie wiele prawdziwych informacji oraz wydarzeń historycznych, ale generalnie jest ona dziełem fikcji (w końcu to horror). Agata przybliża czytelnikom historię Ostrowca, której młodsi mieszkańcy mogą nie znać. Dodatkowo wplata do fabuły ciekawostki z różnych dziedzin, takich jak zoologia, survival, czy pierwsza pomoc – to sprawia, że książka wkracza na wyższy poziom realizmu.

– Aktualnie książka nie ma wydania papierowego, można ją przeczytać tylko na stronach internetowych lub pobrać z chomika w formie pdf’u – mówi autorka. – Prowadzę również fanpage, na który wklejam ciekawe zdjęcia miejsc, w których rozgrywa się akcja książki. Z czasem pokażę coś więcej. Serdecznie wszystkich zapraszam do lektury!

Link do fanpage’a: https://www.facebook.com/NIEJAWNI/

Polecamy również