Salonik dyskusyjny ARL

SAlonik propozycja programu 8 czerwiec 2018 program-1

Agencja Rozwoju Lokalnego Sp z o.o. po raz kolejny organizuje profilaktyczne spotkanie   informacyjno – edukacyjne z mieszkańcami w formie saloniku dyskusyjnego pod hasłem „NIE dla nałogów – TAK dla pasji”.  Saloniki wpisały się już w działania ARL jako stały element działań o charakterze profilaktycznym, na którym promujemy zdrowy styl życia, namawiamy do realizowania własnych pasji i zainteresowań, prezentujemy osoby, które dzięki własnemu hobby, silnej woli i ciężkiej pracy realizują się zawodowo, spełniają swoje marzenia i osiągają wyznaczane sobie cele.

SAlonik propozycja programu 8 czerwiec 2018 program-1Szczególne zadanie przypada na salonikach młodzieży, która jest zarówno odbiorcą jak i współtwórcą imprezy. Młodzi ludzie często  prezentują swoje osiągnięcia na niwie muzycznej, plastycznej i sportowej.
Impreza odbędzie się w piątek 8 czerwca o godz. 13.45 w sali konferencyjnej (s. nr 18, I piętro)Centrum Aktywności Obywatelskiej przy ul. Sienkiewicza 70.
Jednocześnie tez informujemy, że salonik poprzedzony zostanie spotkaniem podsumowującym realizację działania „Siłownia profilaktyczna”, które w maju było realizowane we współpracy Agencji Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o. z młodzieżą ostrowieckich gimnazjów. Kulminacją działania były zorganizowane 2 debaty w formule oksfordzkiej, które odbyły się w CAO 23 i 30 maja, a uczestniczyli w nich uczniowie ze wszystkich ostrowieckich gimnazjów. Podczas spotkania nastąpi podsumowanie debat, a także wręczenie nagród  i wyróżnień dla najlepszych uczestników. To spotkanie odbędzie się również w sali konferencyjnej (s. nr 18, I piętro) Centrum Aktywności Obywatelskiej przy ul. Sienkiewicza 70 w piątek 8 czerwca o godz. 12.30.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w obu wydarzeniach. Będzie to okazja to porozmawiania z młodymi ludźmi i zorientowania się w ich odczuciach i opiniach dotyczących udziału w debatach.

Polecamy również