Festyn na Koszarach

fest2

Na osiedlu Koszary odbył się Rodzinny Piknik Profilaktyczny zorganizowany w ramach Gminnego  Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Podczas imprezy propagowano alternatywne metody spędzania czasu wolnego, uprawianie sportu i rozwijanie talentów oraz zainteresowań. Każdy mógł spróbować swoich sił w szachach z profesjonalistami z klubu szachowego Hetman, uczestniczyć w rozgrywkach sportowych z nagrodami. Młodsze i starsze dzieci miały do wyboru mnóstwo atrakcji:  dmuchane zamki, basen z kulkami, strzelnicę paintballową, malowanie buziek, włosów, watę cukrową, popcorn.

Mieszkańcy i wszyscy przybyli mogli uzyskać porady psychologa i terapeuty, dowiedzieć się jak zapobiegać uzależnieniom i antyspołecznym zachowaniom. Spotkanie odbyło się przy pięknej pogodzie i rodzinnej atmosferze.

Organizatorem pikniku była Fundacja Szkoła bez Barier prowadząca Zespół Edukacyjny „Dwunastka” przy ulicy Bałtowskiej. W przygotowanie imprezy zaangażowana była Rada Osiedla KOSZARY za co organizatorzy serdecznie dziękują jej Przewodniczącemu oraz Wiceprzewodniczącemu Rady Miasta Panu Stanisławowi Choince.fest1 fest2fest6 fewstyn koszaryfset4fest8

Polecamy również