KARFAST młoda firma z dobrą bazą

karfast1

Tekst sponsorowany

W dniu 10.10.2018 w Ośrodku Szkolenia KARFAST odbył się kolejny egzamin przed komisją powołaną przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.

Wszyscy kursanci biorący udział w kursach na operatorów maszyn do robót ziemnych i drogowych tj, koparek, koparko-ładowarek, ładowarek zdali egzamin pozytywnie.

KARFAST jest dość młodą firmą na rynku lokalnym, ale może się poszczycić rzeszą zadowolonych klientów, oraz bardzo dobrze wyposażoną bazą szkoleniową. Pracownicy ośrodka to kompetentna kadra z wieloletnim doświadczeniem branżowym, są to osoby kreatywne, pasjonaci z bardzo otwartym i komunikatywnym podejściem. Dzięki wiedzy i doświadczeniu ośrodek szkoleniowy jest w stanie zapewnić najwyższy standard obsługi. KARFAST służy profesjonalnym doradztwem w zakresie szkoleń i obowiązujących przepisów. Posiada odpowiednie licencje i pozwolenia. Pracuje w większości na autorskich programach zatwierdzonych przez odpowiednie instytucje. Oprócz opinii klientów jakość szkoleń potwierdzają certyfikaty, m.in ISO 29990:2010 – dla dostawców usług szkoleniowych oraz może się poszczycić że jako jeden z 19 – stu ośrodków w Polsce Certyfikatem UDT – CERT  w zakresie szkolenia osób z obsługi urządzeń transportu bliskiego . Przy ośrodku działa Pracownia Psychologi Pracy oraz Agencja Zatrudnienia która świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego i doradztwa zawodowego.

W Ośrodku Szkolenia KARFAST realizowane są również szkolenia finansowane przez Powiatowe Urzędy Pracy oraz z funduszy unijnych. Oferta szkoleń jest bogata i cały czas poszerzana poprzez dostosowywanie jej do potrzeb rynku. Pełna oferta szkoleń znajduje się na stronie www.karfast.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych ogłoszeń.

Polecamy również