JAK POZYSKAĆ ŚRODKI NA WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ

cku srodki

Słuchacze KKZ w zawodzie rolnik mieli możliwość uczestniczenia w szkoleniu prowadzonym przez kierownika Ośrodka Doradztwa Rolniczego i dowiedzieć się, jakie są możliwości pozyskiwania środków z Programu Rozwoju Obszarów Rolniczych na lata 2014-2020.

Szkolenie to również jedno z działań, których celem jest rozwijanie postaw przedsiębiorczych u słuchaczy CKU. Już wkrótce, bo 16 Centrum Kształcenia Ustawicznego jako Partner Fundacji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości organizuje konferencję „Nowe zasady –nowe szanse”.

-Chcemy przybliżyć obowiązki przedsiębiorców wobec UM, ZUS i US, a także procedury założenia własnej działalności gospodarczej i wskazać zmiany, które zostały wprowadzone w ostatnim czasie. Już trzeci rok z rzędu uczestniczymy w wydarzeniu promującym świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw.

Słuchacze, którzy są żywo zainteresowani naszą ofertą, bez kłopotu odnajdują się we współczesnym świecie, w tym na rynku pracy – dodaje dyrektor CKU Aneta Pierścińska-Maruszewska.

Polecamy również