DEWELD – FIRMA KTÓREJ UFAJĄ

jarek bog

dew4def9dew11 dew10 dew6Tekst promocyjny

Rozmowa z Jarosławem Bogdańskim właścicielem FHU DEWELD firmy z siedzibą
w Ostrowcu Św. ul. Kilińskiego 57.

-Firma DEWELD, jest już doskonale znana na ostrowieckim rynku.
Wykonujemy przeglądy okresowe, konserwacyjne oraz naprawy maszyn i urządzeń zgodnie z zaleceniami UDT. Przygotowujemy również urządzenia do rejestracji i odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego. Zajmujemy się realizacją projektów konstrukcji spawanych, elementów spawanych w branży energetycznej, zbiorników ciśnieniowych, urządzeń oraz prefabrykacji rurociągów. To decyduje o naszej pozycji na rynku.

-Jakie usługi oferujecie swoim klientom?

Firma Handlowo Usługowa „DEWELD” służy swoim klientom bogatą ofertą doradztwa technicznego, niezawodnością napraw oraz konserwacji urządzeń transportu bliskiego. Podstawowa działalność firmy to naprawa i konserwacja maszyn. Wykonujemy remonty mechaniczne, elektryczne i hydrauliczne. Prowadzimy kursy z zakresu obsługi urządzeń dozorowych. Zajmujemy się również szkoleniami oraz weryfikacją uprawnień spawalniczych przez IS, TÜV, UDT. Szkolimy spawaczy na terenie zakładów pracy. Oferujemy wynajem spawaczy, monterów, personelu inżynierskiego i kadry nadzorującej. Wdrażamy Normy oraz Kwalifikowanie Technologii Spawania i Lutowania. Prowadzimy handel materiałami i akcesoriami spawalniczymi, częściami do wózków widłowych oraz artykułami BHP. Jesteśmy dostawcą opon do Urządzeń Transportu Bliskiego i maszyn budowlanych np. wózki widłowe, podesty ruchome, koparki, ładowarki itp. Wszystkie nasze produkty gwarantują wysoką jakość i umożliwiają spełnienie oczekiwań klienta. Świadczymy usługi z zakresu uzgodnień dokumentacji oraz Odbioru Urządzeń Dozorowych.

-Wasi klienci w jednym miejscu mogą otrzymać szereg uprawnień pozwalających na prawidłowe funkcjonowanie ich firm. To jest na pewno dla nich duże udogodnienie.

Fachowe porady, profesjonalne usługi wykonywane przez pracowników z długoletnią praktyką, przyjazny klientom klimat zachęcający do dalszej współpracy i polecania nas znajomym. Dla stałych klientów dokonujemy bezpłatnego monitoringu badań technicznych, telefoniczne powiadamiamy o zbliżającym się terminie przeglądu.

Jakość i rzetelność wykonywanych przez firmę DEWELD usług świadczy o wysokim poziomie profesjonalizmu, a dowodem na to jest to że zaufało nam prawie 100 firm z całego województwa.

– Dziękuję za rozmowę

Polecamy również