Był taniec – Czas na gimnastykę

tan czolook

Wczoraj odbyły się ostatnie w tym roku zajęcia taneczne, organizowane w ramach programu „AKTYWNY SENIOR 2018”. W grudniu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na gimnastykę przy muzyce, którą poprowadzi lubiana przez Uczestników instruktorka Maria Jaros.

tan czolo tan1 tan2 byl taniec czas na gimnasyyke tan5 tan6Ostatnie zajęcia taneczne były dla Seniorów sprawdzianem umiejętności, jak również okazją do wspaniałej zabawy. Było dużo uśmiechu, fantastyczne w formie podziękowania Seniorów Prezydentowi Miasta Jarosławowi Górczyńskiemu i MOSIR-owi za organizację i zaangażowanie w realizację programu. Specjalne podziękowanie zostało również skierowane w stronę Prowadzącego zajęcia taneczne Pana Grzegorza Podsiadłego, który w ostatnim tańcu starał się zatańczyć z każdą Uczestniczką.
Organizatorzy przypominają, iż w najbliższą środę rozpoczynają się zajęcia ruchowe przy muzyce i proszą o zabranie ze sobą odpowiedniego stroju i obuwia sportowego.

Z uwagi na mecz siatkarek KSZO z Chemikiem Police oraz Święta Bożego Narodzenia, w dwóch grudniowych terminach zajęcia nie odbędą się (12 i 26 grudnia).

Polecamy również