DAJ SZACHA UZALEŻNIENIOM!

mat uzalazenioniom

Agencja Rozwoju Lokalnego w Ostrowcu Świętokrzyskim pragnie serdecznie zaprosić na informacyjno-edukacyjne spotkanie profilaktyczne w formie saloniku dyskusyjnego pod hasłem „DAJ SZACHA UZALEŻNIENIOM!”. mat uzalazenioniom

Salonik to cykliczna, impreza, której bohaterami i animatorami są ludzie w każdym wieku. Dzielą się z uczestnikami swoimi pasjami, zainteresowaniami i sukcesami, propagują zdrowy styl życia, wolny od uzależnień. Odbiorcami imprezy są młodzi ludzie – uczniowie ostrowieckich szkół, którzy w trakcie imprezy mają okazję poznać ciekawych ludzi, nawiązać kontakty z rówieśnikami, a przede wszystkim przekonać się, że warto inwestować w swoje hobby i realizować marzenia.

Salonik jest także okazją do propagowania wiedzy na temat szkodliwości uzależnień i zgubnego wpływu jaki wywierają na zdrowie i życie – w szczególności ludzi młodych.

Tym razem salonik będzie przebiegał pod znakiem szachów, a gościć będziemy członków klubu przy Stowarzyszeniu Szachowym HETMAN wraz z wiceprezesem – panem Jarosławem Choiną, który przybliży swoją pasję jaką są szachy oraz opowie o samej grze i jej pozytywnym wpływie na człowieka.

Spotkanie  odbędzie się w poniedziałek, 3 grudnia 2018 r o godz. 12.30  w Centrum Aktywności Obywatelskiej przy ulicy Sienkiewicza 70 (sala 18, I piętro).

Polecamy również