Świąteczno – noworoczna aktywność na obiektach MOSiR

Turnieje_MOSIR_1

Trwają zapisy do turniejów sportowo – rekreacyjnych zaplanowanych na obiektach ostrowieckiego MOSiRu w okresie świąteczno – noworocznym. Tuż po Świętach Bożego Narodzenia do rywalizacji przystąpią tenisiści stołowi, a w pierwszy weekend nowego roku odbędzie się tradycyjny turniej piłkarski na Orliku Ogrody.Turnieje_MOSIR_2

Tenis stołowy

Turnieje tenisa słowowego zaplanowane są na dni 28-29 grudnia, ale hala otwarta zostanie dla amatorów tenisa stołowego już 27 grudnia (dla dzieci, młodzieży i dorosłych). W czwartek, tuż po Świętach Bożego Narodzenia, w godzinach 12-15 będzie można bezpłatnie pograć na rozstawionych na głównej arenie hali MOSiR sześciu stołach. W piątek 28 grudnia od godziny 12 rozegrany zostanie turniej dla dzieci i młodzieży, w trzech kategoriach wiekowych: dla uczniów szkół średnich, szkół podstawowych i gimnazjalnych (rocznik 2003-2005) oraz szkół podstawowych (rocznik 2006 i młodsi). Tego samego dnia od godziny 17 do rywalizacji przystąpią też dorośli, rywalizując w turnieju deblowym (bez podziału na wiek i płeć). IX Świąteczno – Noworoczny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Św. odbędzie się w sobotę 29 grudnia o godzinie 10 i podobnie jak przed rokiem odbywać się będzie w trzech kategoriach wiekowych. Mężczyźni podzieleni zostaną na dwie grupy, do 40 roku życia oraz 40+, natomiast kobiety zagrają w jednej grupie open.

Zgłoszenia można składać do 28 grudnia w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (I piętro, pokój 2.39) lub pocztą elektroniczną na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl. Zapisy kontynuowane będą w dniu i miejscu rozgrywania turnieju, do pół godziny przed jego rozpoczęciem. Formularz zgłoszenia można pobrać ze strony www.mosir.ostrowiec.pl.

Piłka nożna

W sobotę 5 stycznia 2019 roku o godzinie 10 rozpocznie X Noworoczny Turniej Piłki Nożnej w kategorii OPEN o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. W zawodach mogą brać udział osoby pełnoletnie, a kadra zespołu może składać się maksymalnie z 10 zawodników. Tradycyjnie każdy uczestnik będzie mógł liczyć na kiełbaskę z grilla i gorącą herbatę.

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są w siedzibie MOSiR (ul. Świętokrzyska 11, pokój 2.39). Można wysłać je również za pośrednictwem poczty e-mail na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl (do 3 stycznia). Warunkiem udziału w turnieju będzie dokonanie opłaty wpisowej w wysokości 100 zł, która zostanie przeznaczona na koszty organizacyjne turnieju. Ilość miejsc jest ograniczona (do 9 zespołów).

Polecamy również