Zaproszenie na turniej siatkówki dzikich drużyn

Turniej_Dzikich_Druzyn_w_Pilce_Siatkowej

W dniach 23-24 lutego 2019r. w Hali Sportowo – Widowiskowej MOSiR rozegrana zostanie kolejna edycja Turnieju Piłki Siatkowej Dzikich Drużyn o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego.

W turnieju mogą wziąć udział amatorskie drużyny składające się z 12 graczy (6 na boisku plus 6 rezerwowych) z Ostrowca Św., Powiatu Ostrowieckiego jak również innych miejscowości. Turniej rozegrany zostanie w dwóch terminach. Na 23 lutego (sobota) zaplanowano przeprowadzenie fazy grupowej (eliminacje rozgrywane równocześnie na trzech boiskach), a 24 lutego (niedziela) fazy finałowej z udziałem najlepszych zespołów (na arenie głównej hali).

Zgłoszenia przyjmowane będą do 21 lutego w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (pokój 2.39) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl. 21 lutego o godzinie 14 zaplanowane jest też spotkanie organizacyjne z kapitanami zespołów, na którym przeprowadzone zostanie losowanie i ustalony system gry. W turnieju nie obowiązują opłaty startowe.

Pytania związane z turniejem można kierować telefonicznie – 41 247 55 16.

Polecamy również