Bogusław Sonik otworzył biuro w Ostrowcu

DSC07134

Europoseł Bogusław Sonik- kandydat do Europarlamentu w nadchodzących wyborach otworzył w Ostrowcu Świętokrzyskim swoje biuro, które mieści się w siedzibie Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców. Europosła przestawił radny Sejmiku Wojewódzkiego Grigor Szaginian.

– Ostrowiec jest miastem ważnym i istotnym dla mnie, dlatego będę wspierał w tym mieście struktury Platformy Obywatelskiej oraz działania związane z polityką proeuropejską – mówi Bogusław Sonik. – Kampania do Parlamentu Europejskiego jest bardzo merytoryczna. Chciałem przede wszystkim, by była kontynuacja po przejęciu przeze mnie mandatu. Poza tym jestem optymistą i tak patrzę w przyszłość. Wierzę, że po majowych wyborach także będę miał okazję bywać w Ostrowcu.
Bogusław Sonik w 2015 wystartował w wyborach parlamentarnych z listy wyborczej PO w Okręgu Krakowskim. Otrzymał 11 715 głosów, uzyskując mandat posła na Sejm VIII kadencji. W 2018 powrócił w skład Europarlamentu, przyjmując mandat europosła zwolniony przez nowo wybranego prezydenta Kielc Bogdana Wentę.DSC07135DSC07139

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej w powiecie ostrowiecki Grigor Szaginian zapewnia, że zadba o to, by biuro nie świeciło pustkami. Chce, aby było miejscem aktywnym i otwartym dla mieszkańców. Godziny jego pracy nie zostały jeszcze ustalone.

Polecamy również