DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM NR 5

ddczolookk

Dzień Kobiet, Dzień Kobiet

Niech żyją nam zdrowe i Pani nasza i mamy.

I woźna , kucharka, przedszkolna lekarka

Im wszystkim kwiaty rozdamy.”

8 MARCA to wyjątkowy dzień w roku. W tym dniu, swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. I tak też było w Przedszkolu Publicznym nr 5. Chłopcy elegancko ubrani od samego rana składali życzenia i wręczali swoim koleżankom i wszystkim paniom upominki, czekoladki oraz kwiatki. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez cały dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi dżentelmeni, byli przemili, uczynni i sympatyczni.

W tym szczególnym dniu  dzieci grupy IV i V pod kierunkiem swoich wychowawczyń: Anny Skiby, Mileny Makuch i Jolanty Walerowicz przygotowały dla dziewczynek i wszystkich pań pracujących w przedszkolu piękny program artystyczny. Były życzenia, tańce, piosenki i wiersze.  ddczolookk dczolook d1 d2 d4 d6 d7 dzien kobiet w pp nr5

Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia i prezenty.

Tekst i foto. PP nr 5

 

Polecamy również