Spływy kajakowe w Bałtowie!

kajaki baltow 2

Latem rower, bieganie, spacery, czy nordic walking. Zimą jazda na nartach i snowboardzie. Do obszernej listy aktywności, które można uprawiać w Bałtowie dopisujemy spływ kajakowy! Już w niedzielę 23 czerwca uruchomiony zostanie w Bałtowie jedyny spływ kajakowy rzeką Kamienną.

 Spływ będzie prowadził dwoma sugerowanymi trasami:

Stoki Duże – „Okręglica” Bałtowski Kompleks Turystyczny

Gierczakówka Bałtów –  „Okręglica” Bałtowski Kompleks Turystyczny

Pierwsza trasa to blisko 18 kilometrów wyprawy wśród pięknych i malowniczych krajobrazów doliny rzeki Kamiennej. Czas trwania spływu to około 3 godziny. Druga z tras liczy sobie ok. 5,5 km. Jej początek ma miejsce na przystani z której niegdyś w Bałtowie odpływały tratwy. Czas trwania spływu to ok. 1 godz. Obie trasy swój koniec mają na Okręglicy w Bałtowie, tuż przy Bałtowskim Kompleksie Turystycznym.W planach jest wytyczenie kolejnych tras spływu m.in. z Ćmielowa.

Spływy kajakowe rzeką Kamienną będą odbywały się przez 7 dni w tygodniu. Rozpoczynamy już o godz. 9:00, a kończymy w zależności od tras – dłuższa trasa (ostatni spływ) o 15:00, krótsza trasa (ostatni spływ) o 17:00.

Wymagana jest telefoniczna rezerwacja miejsc pod numerem tel. 780 155 999.

Spływy kajakowe w Bałtowie to wspaniały pomysł na aktywność fizyczną dla całej rodziny. W ofercie znajdzie się do wypożyczenia 28 kajaków dwuosobowych oraz 10 kajaków jednoosobowych. Dla dzieci do lat 10 istnieje możliwość dostawki do kajaka gratis.

kajaki baltowWięcej informacji na temat spływów i tras na stronie www.kajakibaltow.pl

Partnerem spływu jest Bałtowski Kompleks Turystyczny.

Polecamy również