Przedszkola czas już minął

pp nr 16

23 czerwca 2020r. w Kolorowej Akademii był dniem szczególnym. Przedszkolaki na które czeka szkoła żegnały się z przedszkolem. Zakończyły pierwszy etap edukacji. Pani dyrektor Katarzyna Dryjas podsumowała osiągnięcia dzieci, które zakończyły edukację w naszej placówce.

p1 p2 p3 p4 p5 p6 p7Realizowany w naszym przedszkolu Plan Daltoński dobrze przygotowuje nasze przedszkolaki do życia społecznego, wyposaża je w umiejętności, które pozwalają im radzić sobie z różnymi problemami w kolejnych etapach edukacji. Absolwenci Kolorowej Akademii wyróżniają się wśród rówieśników otwartą postawą i zaangażowaniem. Są samodzielne, odpowiedzialne i pięknie współpracują z innymi. Jesteśmy z nich dumni i życzymy im dalszych sukcesów. Podczas uroczystości dzieciom wręczono pamiątkowe dyplomy i upominki. Były łzy wzruszenia, wspomnienia, refleksja. Moc ciepłych słów podziękowań dla Dyrekcji, kadry pedagogicznej i personelu obsługi naszego przedszkola. Dzieci po raz ostatni wyrecytowały wierszyki i zaśpiewały piosenki. Przedszkolaki pożegnały się z Kolorową Akademią słowami piosenki: Mój kolego z przedszkola mamy po siedem lat. Tak, tak, tak. Śmieje się do nas świat. Tak, tak, tak.
Czeka szkoła.
Tekst i Foto. PP nr 16

Polecamy również