Sylwester miejski inny niż zwykle, ale też fajny

s1

To będzie nietypowy miejski sylwester. Od wielu lat mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego przyzwyczajeni byli do wspaniałej zabawy na Rynku. Tym razem z powodu pandemii coronawirusa będzie inaczej.nietypowy sylwester2 s2 s3

– Z tradycją całkowicie nie zerwiemy i postanowiliśmy przygotować atrakcje na koniec roku w warunkach reżimu sanitarnego. Przepisy zmusiły nas wszystkich do zmiany planów sylwestrowych. Magiczna platforma muzyczna pojawi się 31 grudnia w wielu miejscach w Ostrowcu Świętokrzyskim. Muzyczna podróż przez miasto będzie trwać od godziny 15 do godziny 19- informuje dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Ostrowcu Jacek Kowalczyk.- Mamy nadzieję, że na swoich balkonach, ogródkach czy podwórkach pokażemy jedność i nasze wsparcie w tej szczególnie trudnej dla nas wszystkich sytuacji. Kluczowa jest godzina 19, ponieważ jest rozporządzenie wprowadzające ograniczenie w przemieszczaniu się w noc sylwestrową.

Potem Ostrowiecki Browar Kultury i Miejskie Centrum Kultury zapraszają, od godziny 20 na swoje media społecznościowe. Polecamy najlepszą domówkę w mieście. Muzykę wybrali DJ Gomez oraz LukSpy. Wyjątkowe nagranie powstało oczywiście w Browarze Kultury. Będzie głośno, radośnie i klimatycznie, za sprawą niesamowitego oświetlenia. Odbędzie się też pokaz fajerwerków. Chcemy być z Państwem w ostatni dzień starego roku i przywitać wspólnie Nowy Rok. Sylwester w sieci na pewno będzie fajny.- dodaje Jacek Kowalczyk.

Polecamy również