Hetman Ostrowiec podbija Kostomłoty

Zdobywając pod-kieleckie Kostomłoty wśród najmłodszych w grupie do lat 8 zwycięża Mateusz Budzeń! V miejsce zdobywa 6-letni Oskar Maj, będąc jednym z dwóch najmłodszych zawodników bardzo dobrze poradził sobie ze starszymi kolegami aż o 2 lata! Zaraz za nim z taką samą ilością punktów VII miejsce zajmuje Franek Kula.

W grupie do lat 10 rywalizacja była bardzo zacięta. Miejsce I od III dzieliło zaledwie 0,5 pkt. Brązowy medal w tej kategorii powędrował do Natalki Opali. V miejsce zajął Oliwier Maj, X był Kuba Siwonia, zaraz za nim Małgosia Karyś, a XIII miejsce przypadło Maćkowi Florysowi.

Do lat 14 grupa została zdominowana przez zawodników Hetmana. W tej grupie nasi zawodnicy zajmowali miejsca parami. Zdecydowanie zwyciężył w niej Adam Pożoga! Zaraz za jego plecami był Filip Krajewski, VI miejsce zdobywa Kuba Karyś, za nim Patryk Kuszewski, XIII był Fryderyk Kita, a następnym zawodnikiem był Piotr Florys.

W grupie do lat 18 mamy tylko jednego przedstawiciela, ale to wystarczyło, żeby zapewnić sobie zwycięstwo w kolejnej kategorii wiekowej. I miejsce zdobywa tutaj Adrian Ciepliński!

W seniorach poziom był bardzo wysoki. W związku z tym cieszy fakt wywalczenia XII miejsca przez 11-letniego Wojtka Budzenia i XIII miejsca przez Zenona Ufnala, który podczas ostatniego turnieju w Hetmanie odebrał nagrodę za 60 lat spędzonych przy szachownicy.