Wystartował puchar ligi

Za nami kolejny tydzień na ostrowieckich kortach. Odbyło się wiele ciekawych pojedynków. Nie obyło się bez dramatycznych końcówek spotkań. Dużo meczy stało na bardzo wysokim poziomie. Wystartował Puchar Ligi.
Ekstraklasa
Po kolejnym zwycięstwie na drugie miejsce w tabeli awansował Piotr Oparowski. W najciekawszym meczu ekstraklasy Dariusz Kiljański pokonał Romana Starzomczyka 7-5 7-5.W pierwszym secie Roman prowadził 5-3 i 40-0. Kiljański obronił jednak trzy piłki meczowe i wygrał seta. W drugiej partii Darek prowadził 5-3 i 30-0. Starzomczyk odrobił straty i wyrównał na 5-5. Końcówka należała jednak do Kiljańskiego, który wygrał 2 ostatnie gemy i cały mecz. Wygrana dała Darkowi awans na 4 miejsce w lidze
Piotr Oparowski – Witold Nowak 4-6 6-4 6-2
Dariusz Kiljański – Roman Starzomczyk 7-5 7-5
Witold Nowak – Kamil Kozakiewicz 6-4 6-4
Waldemar Połetek – Dariusz Cichoński 6-3 1-6 6-3
Dariusz Kiljański – Witold Nowak 7-5 6-3.
I liga
Wiele ciekawego działo się w tym tygodniu na kortach I ligi. Wspaniałą serię kontynuuje Paweł Szurmiak. Paweł we wtorek w ligowym hicie pokonał Mirosława Orłowskiego 6-3 6-1, a w środę zwyciężył Grzegorza Gromskiego 6-3 6-4. W dobrej formie znajduje się również Sławomir Pożoga, który pewnie wygrał mecze z Aleksandrem Pękalskim i Klaudią Szafińską. W tabeli prowadzą Janik i Szurmiak po 15 pkt, przed Orłowskim 12 pkt, Nartowskim i Pożogą po 11 pkt.
Fotyga- Gromski 6-2 6-3
W tabeli prowadzą Janik i Szurmiak po 15 pkt, przed Orłowskim 12 pkt, Nartowskim i Pożogą po 11 pkt.
II Liga grupa A
Dopiero tiebreak trzeciego seta rozstrzygnął w czwartkowym spotkaniu czołowych tenisistów II ligi grupy A . Po zaciętym meczu Michał Jędrzejewski wygrał z Dariuszem Pardakiem 6-0 2-6 7-6. Prowadzi Michalak 18 pkt, przed Pardakiem 13 pkt, Dwojakiem 8 pkt, Jędrzejewskim i Skowronem po 5 pkt.
II Liga grupa B
W środowym meczu II ligi grupy B Radek Miśkiewicz pokonał Kasię Listek.6-0 6-2. Dzięki temu zwycięstwu Radek awansował na 3 miejsce w tabeli.  Liderem jest Robaczkiewicz 12 pkt. Kolejne miejsca zajmują Bęben 9 pkt, Miśkiewicz 8 pkt oraz A. Kaczor i Dziewięcki po 6 pkt.
Puchar Ligi
W wtorek zainaugurowano Puchar Ligi. W pierwszym, historycznym meczu tych rozgrywek Rafał Lipczyński pokonał Piotra Tracza 7-6 6-2. Wielkie brawa należą się Piotrkowi, który stawił zacięty opór. W pierwszym secie prowadził nawet 5-4, jednak doświadczenie Rafała wzięło górę.
W pozostałych spotkaniach wygrywali faworyci.