W niedzielę, w ramach obchodów Dni Ostrowca Św., na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano cztery turnieje sportowe – piłki nożnej i piłki siatkowej na Orliku Ogrody oraz tenisa stołowego i szachowy w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO.
Międzyosiedlowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Ostrowca Św.
Grupa A:
Słoneczko Team – Stodolna 2:1
Słoneczko Team – Apokalipsa 0:2
Stodolna – Apokalipsa 0:1
Tabela grupy A:
1. Apokalipsa 2 6 3:0
2. Słoneczko Team 2 3 2:3
3. Stodolna 2 0 1:3
Grupa B:
Pułanki – The Stylacja Kolonia Robotnicza 2:1
Pułanki – Kantor Słoneczne 5:1
The Stylacja Kolonia Robotnicza – Kantor Słoneczne 2:1
Tabela grupy B:
1. Pułanki 2 6 7:2
2. Kolonia Robotnicza 2 3 3:3
3. Kantor Słoneczne 2 0 2:7
Grupa C:
Arcymistrzowie – Śródmieście Ostrowiec Św. 6:2
Arcymistrzowie – Denków 0:2
Śródmieście Ostrowiec Św. – Denków 0:4
Tabela grupy C:
1. Denków 2 6 6:0
2. Arcymistrzowie 2 3 6:4
3. Śródmieście 2 0 2:10
Grupa Finałowa:
Apokalipsa – Pułanki 0:2 (Mazur, Pronobis)
Apokalipsa – Denków 0:3 (Nogaj, Michałowski, Spyra)
Pułanki – Denków 0:2 (Stępień, Michałowski)
Tabela:
1. Denków 2 6 5:0
2. Pułanki 2 3 2:2
3. Apokalipsa 2 0 0:5
Król strzelców: Damian Pucułek (Pułanki) – 5 goli
Międzyosiedlowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Ostrowca Św.
Złota Jesień – Kamienna 2:0 (21:9, 23:21)
Najlepszy zawodnik turnieju: Milena Piórek (Złota Jesień)
Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Św.
Kategoria do 40 lat:
1. Damian Listek
2. Krzysztof Tokarski
3. Marcin Nartowski
4. Tomasz Petruczynik
Kategoria powyżej 40 lat:
1. Sławomir Kasprowicz
2. Tomasz Banasik
3. Zbigniew Gaik
Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Ostrowca Św.
Grupa do lat 8:
1. Maksymilian Bogucki 9,0pkt
2. Marysia Grudzień 8,0pkt
3. Judyta Gatkowska 7,0pkt
Grupa do lat 10:
1. Wojciech Okręt 8,0pkt
2. Jan Choina 7,5pkt
3. Sandra Papierz 7,0pkt
Grupa do lat 14:
1. Alan Nowocień 3,5pkt
2. Oliwia Plaskota 3,5pkt
3. Mariusz Grudzień 3,0pkt
Grupa do lat 18:
1. Krzysztof Cieślik 5,0pkt
2. Michał Choina 4,5pkt
Grupa Open:
1. Marek Rega 6,0pkt
2. Adam Choina 5,5pkt
3. Krzysztof Cieślik 5,0pkt