Zwycięski sparing

Dzisiaj w sparingu podopieczni trenera Pietrasiaka wygrali z Motorem Lublin 2:1 (1:0). Gole dla gospodarzy strzelili Rafał Gil i Kamil Dziadowicz. W zespole KSZO zagrało dwóch testowanych zawodników.

W sobotnie przedpołudnie do Ostrowca zawitała dziewiąta drużyna III ligi – Motor Lublin. Podopieczni trenera Marcina Sasala, zgodnie z oczekiwaniami, postawili wysoko poprzeczkę pomarańczowo-czarnym i do samego końca walczyli o remis w tym spotkaniu.

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. – Motor Lublin 2:1 (1:0)

1:0 Rafał Gil 37′ (k.)

2:0 Kamil Dziadowicz 61′

2:1 Artur Gieraga 84′ (k.)

KSZO (1. połowa): Wierzgacz – Stachurski, Podstolak, Łatkowski, D. Cheba – P. Cheba, Nogaj, Mianowany, Czajkowski, Gil – Grunt

KSZO (2. połowa): Krupa – Podstolak, zawodnik testowany, Sołtykiewicz, Niziołek – Burzyński, Mąka, zawodnik testowany, Mężyk, Bełczowski – Dziadowicz

Motor (1. połowa): Socha – Michota, Gieraga, Kursa, Słotwiński – Cholerzyński – Kaczmarek, Martynek, Tymosiak, Szysz – Majkowski.