Mecz wygrany. Set przegrany. Teraz baraże.

Siatkarki KSZO Ostrowiec pokonały dzisiaj we własnej hali drużynę Legionovia Legionowo 3:0 w setach 25 – 22, 28 – 26, 25 -18. Niestety nasze zawodniczki przegrały „złotego seta” 15:13 i czeka je teraz baraż o utrzymanie w Orlen lidze.

Siatkarki KSZO po niedzielnej porażce w Legionowie 3:1 musiały dzisiejsze spotkanie wygrać 3:0 lub 3:1, żeby doprowadzić do „złotego seta”. Tak też się stało i siatkarki KSZO do seta decydującego o tym, która drużyna uniknie baraży z mistrzem 1 ligi siatkówki o pozostanie w Orlen Lidze przystąpiły niezwykle skoncentrowane. Kibice stanęli na wysokości zadania i głośnym dopingiem nieśli nasze zawodniczki do zwycięstwa. Emocje sięgały zenitu. Sytuacja zmieniała się z minuty  na minutę.leg9 leg11leg7 leg15leg21 leg15leg2 leg5leg3 leg4leg30 Niestety nasze siatkarki przegrały najważniejszego seta meczu i teraz czekają je mecze barażowe.

KSZO Ostrowiec S. A ściśle współpracuje z Gminą Ostrowiec Świętokrzyski.