Sypnęło medalami

tczolo

Przedwczoraj w późnych godzinach wieczornych z Białegostoku wróciła 11 osobowa grupa zawodników klubu „Taekwondo Olimpijskie – Ostrowiec”. W tym mieście w dniu 12.10.2019r. odbyły się XI Otwarte Techniczne Mistrzostwa Polski,  IV Techniczne Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Taekwondo Olimpijskim oraz Taekwondo Huzar Cup.

Nasi zawodnicy z występu na matach przywieźli 4 medale brązowe, 4 medale srebrne i trzy złote medale.

Brązowe medale w swoich kategoriach zdobyli:  Masternak Patrycja, Jedlikowski Mikołaj, Kaniszewska Wiktoria, Polak Julia

Srebro zdobyli: Mazur Nikola, Gabriela Szymańska, Papierz Lena, Przydatek Antek

Złote medale zawisły na szyjach: Głąbień Roksana, Kaniszewska Patrycja, Pawłowski Oliwiert1 t2 t3 t4 t5t6t9 t10 t7 t6 t11 y8

Po raz pierwszy w historii naszego Klubu, naszego miasta w taekwondo olimpijskim dwoje zawodników wzięło udział w Technicznych Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych i przywieźli medale z najcenniejszego kruszcu.

Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY

Dziękujemy Gminie Ostrowiec Świętokrzyski, rodzicom za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu na te zawody. Doceniamy Waszą pomoc, staramy się odwdzięczyć w ten sposób, przywożąc medale i dając dzieciom motywację do dalszej wytrwalszej pracy.

Tekst i foto Taekwondo Olimpijskie – Ostrowiec

Polecamy również