Wygrana siatkarek SMS. Szokujący wynik pierwszego seta

Świętokrzyska III liga kobiet : KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce – SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:3. W setach 4 :25, 20:25,10:25.

Kolejne zwycięstwo zanotowały na swoim koncie nasze zawodniczki. Akademiczki z Kielc, tylko w drugim secie nawiązały w miarę wyrównaną grę, natomiast w dwóch pozostałych SMS zdominował gospodynie grając skutecznie w ataku i zagrywce. W dzisiejszym meczu uczennice SMS-u zagrały w następującym skladzie : Maja Sobusiak, Weronika Kwiatkowska, Julia Piotrowska, Oliwia Błaszczyk, Katarzyna Gałczyńska, Daria Chomicz, Kornelia Jakus, Wiktoria Zielińska, Anfisa Akulich, Maja Gromczyk, Martyna Kmuk, Anastazja Bazyk oraz trenerzy : Rafał Dytkowski i Piotr Brodawka. W tabeli grupy II SMS jest zdecydowanym liderem mając na koncie 7 zwycięstw i stosunek setów 21: 1