Pierwszy set do sześciu

1/2 Play-off Świętokrzyskiej III Ligi kobiet!!! SMS Ostrowiec Świętokrzyski – MUKS 5 Sandomierz 3:0 W setach : 25:6, 25:21, 25:12.

Bardzo dobre spotkanie rozegrały zawodniczki SMS w pierwszym meczu półfinałowym rozgrywek o Mistrzostwo III ligi kobiet. W każdym z setów wypracowały przewagę dzięki konsekwentnej grze w każdym elemencie i wypełnianiu założeń przedmeczowych.

-W I secie rozegraliśmy najlepsze spotkanie w obecnym sezonie wygrywając seta 25 :6.- mówi trener Rafał Dytkowski. – W tym spotkaniu SMS Ostrowiec reprezentowały : Maja Sobusiak, Weronika Kwiatkowska, Julia Kolasa, Oliwia Błaszczyk, Katarzyna Gałczyńska, Maja Mazur, Kornelia Jakus, Daria Chomicz, Emilia Piotrowska, Wiktoria Zielińska, Wiktoria Rdzanek, Anfisa Akulich, Maja Gromczyk, Martyna Kmuk oraz trenerzy : Rafał Dytkowski i Piotr Brodawka. Cieszę się i jestem bardzo dumny z dziewczyn. Zagraliśmy skutecznie w ataku, zagrywce i obronie wygrywając zdecydowanie w każdym z setów.