Pluszowy Miś w „Pajacyku”

pczolo ok

p1 p2 p4 p5 p6 p7 p8 p10 pczoloJak co roku, nasze przedszkole hucznie obchodzi Światowy Dzień Pluszowego Misia. Od rana dzieci i rodziców wita Pluszowy Miś, który częstuje wszystkich słodkościami. Mamy dziś również finał VII Prezentacji Artystycznych pt. „Pluszowy Miś – żyj zdrowo i sportowo”. W tym roku przegląd odbywa się on – line, jednak z radością przyznajemy, że udział wzięło aż 12 placówek z Ostrowca Świętokrzyskiego, a także zaprzyjaźnione przedszkola ze Starachowic i Łużnej koło Gorlic. Poziom występów był bardzo wysoki, dzieci w pięknych strojach, ze sportowymi rekwizytami, na tle kolorowych dekoracji prezentowały piosenki i tańce w myśl hasła „żyj zdrowo i sportowo”. Dzieci przypomniały nam, że sport to zdrowie, a zdrowie przecież jest najważniejsze i musimy o nie dbać! Dzieci  z naszego przedszkola, wspólnie z ciocią Agnieszką i Madzią, wystawiły dodatkowo wspaniałe przedstawienie, w którym przekonywały Pluszowego Misia do zdrowego trybu życia. 

Pluszowy Miś – najlepszy przyjaciel dziecka, pomocny w zasypianiu, w pokonywaniu dziecięcych lęków,  jak się dzisiaj okazało, pomaga również zrozumieć dzieciom ważne aspekty życia takie jak dbanie o swoje zdrowie.

Tekst i Foto Przedszkole „Pajacyk”

Polecamy również