Restauracja „Bałtowski Zapiecek” zaprasza na ucztę dla duszy i ciała – Koncert Patrycji Zarychty

koncert

Już 11 listopada 2021 r. serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników soulu i jazzu na koncert Patrycji Zarychty z zespołem. Zabierz przyjaciół i spędź wieczór przy dźwiękach klimatycznej muzyki. Początek koncertu godzina 19.00

Patrycja Zarychta – wokalistka, kompozytorka, nauczycielka śpiewu i emisji głosu, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, specjalność wokalistyka jazzowa, krzewiąca szeroko pojętą technikę zdrowego śpiewania. Wykładała w klasie wokalnej na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, kierunek Jazz i Muzyka Rozrywkowa.

Współpracowała m.in. z Michałem Urbaniakiem, Wojtkiem Pilichowskim, Kubą Badachem, Arkiem Skolikiem, Piotrem Żaczkiem, Femi Temowo. Szkoliła swój głos pod czujnym okiem wybitnych pedagogów:  Eli Zapendowskiej, Justyny  Motylskiej, Ani Szarmach, Kuby Badacha, Joshua Alamau, Teri Stock, Mary Ann Kehler. Na swoim koncie ma wiele nagród na konkursach i festiwalach ogólnopolskich. Dwukrotna uczestniczka programu MBTM (zdobywająca 4xTAK). Występowała na największych festiwalach Jazzowych w Polsce, m.in. Warsaw Summer Jazz Days oraz Jazz Jamboree (2016) oraz Woodstock 2017 czy Opole 2017 (Koncert Premiery). 19go maja 2017 r.  ukazał się jej debiutancki album zatytułowany „SZCZĘŚCIE”, nad którym pracowała razem z Michałem Urbaniakiem oraz Markiem Pędziwiatrem. Od wielu lat współpracuje z Michałem Urbaniakiem. Na jego najnowszej płycie „From Warsaw with Love” wykonała utwór wspólnie z gwiazdą światowego jazzu – Herbie Hancockiem! Współprowadząca audycję „Zestrojeni” wraz z Gniewomirem Tomczykiem w RadioJAZZ.FM.

Bilety* na koncert do zakupu w sklepie online na stronie baltowskizapiecek.pl lub bezpośrednio w Restauracji Bałtowski Zapiecek lub Radiu Ostrowiec (w redakcji w godzinach 9.00 – 15.00). Cena biletu 30 zł.

Po koncercie zapraszamy do składania zamówień na dania z menu sezonowego z gęsiną w roli głównej. Również 11 listopada w godzinach 13.00 – 17.00 w naszej restauracji będzie możliwość degustacji potraw przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich w Jędrzejowie.

Restauracja Bałtowski Zapiecek
Bałtów 169 A
Rezerwacja stolików
 
518 692 303
kontakt@baltowskizapiecek.pl

Polecamy również