Kolejne Świąteczne Poruszenie z Biurem Wystaw Artystycznych- Zapraszamy

czolo bwa

Za nami pierwsze spotkanie pod hasłem „Świąteczne Poruszenie z Biurem Wystaw Artystycznych. Zabawa była doskonała. W niedzielę 5 grudnia zapanował mikołajkowy klimat. Grupa dzieci pod wodzą Jowity Paszko sprawdzała się w roli pomocników św. Mikołaja: segregowali listy, pakowali prezenty i dekorowali pierniczki. Pod koniec warsztatów dzieci odwiedził sam Święty Mikołaj z prezentami.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Przed nami kolejne Świąteczne Poruszenie z Biurem Wystaw Artystycznych. Zapraszamy 11 – 12 grudnia w godzinach 12.00 – 14.00. Spotkanie pod hasłem: ,,Poczuj magię świąt… kreatywnie i ekologicznie!” – Rodzinny warsztat świąteczny – spotkanie dzieci wraz z opiekunem.

ilość uczestników: 2×15 dzieci, 2x 15 opiekunów

Podczas zajęć dziecko we współpracy z opiekunem przygotuje model choinki świątecznej (wiszącej na ścianie na około 1 metr) przy użyciu patyków i sznurków. Kolejnym krokiem będzie przygotowanie ozdób choinkowych z naturalnych materiałów oraz tych nadających się do recyklingu. Wykorzystamy tekturę, drewno, szyszki, gałązki, owoce itp. Celem zajęć jest stworzenie przestrzeni, w której rodzic i dziecko zaangażują się we wspólny projekt, który pobudzi ich kreatywność i fantazję. Wykorzystywane materiały mają zachęcić uczestników do recyklingu przedmiotów i poszukiwania plastycznego potencjału w elementach życia codziennego. Zapisy po numerem telefonu: 41 263 20 48 .

Ze względu na obostrzenia pandemiczne ilość miejsc ograniczona. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Polecamy również