,,W PAŁACU KRÓLOWEJ ZIMY” PRZEDSZKOLAKI Z SIÓDEMKI BAWIĄ SIĘ!

cz

Karnawał to czas na radosną zabawę. Troski i smutki idą precz a pozostaje tylko dobry humor i pomysły na świetną niczym nie zmąconą zabawę. W naszym przedszkolu, jak co roku zorganizowaliśmy takie niezwykle energetyzujące święto, którym jest przecież  bal karnawałowy. Przebiegał on pod hasłem ,,W pałacu Królowej Zimy”, sala przedszkolna zmieniła się w mroźną krainę, pełną lodowych sopli i płatków śniegu.

Jeśli bal to oczywiście odpowiedni strój. Od dawna wiadomo, że dzieci kochają się przebierać. Od maluszka po starszaka, każdy chciał być kimś.  Zaroiło się więc w przedszkolu od wróżek, księżniczek, policjantów, królów, czarownic, kotków, książąt czy współczesnych bohaterów: Batmanów czy też Spidermanów, . Wspaniałym momentem był pokaz mody, każdy przedszkolak poczuł się wyjątkowo. Radości było co niemiara.

Zabawa toczyła się przy dźwiękach radosnej muzyki. Nie brakowało utworów                      z dziecięcego repertuaru: ,,Jedzie pociąg”, ,, Labady”, ,,Aram sam sam” ale u starszaków  królowała muzyka typowo taneczna do znanych przebojów. Było więc Spoko Loko i ,,Tańcz, tańcz”, ,,Tańce Połańce” czy  disco kids. Świetnie sprawdziły się wspólne zabawy                   z wodzirejem który proponował mnóstwo atrakcji.. Buzie dzieci tryskały uśmiechem, a wspólna zabawa generowała mnóstwo pozytywnej energii.

Zabawa bardzo podobała się wszystkim uczestnikom co dało się usłyszeć w zawodzie jęku jaki dzieci wydały wiedząc, iż to koniec . Z ogromną radością przygotujemy takie spotkanie, tylko już…za rok.

Tekst1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 10 14 15 i foto PP nr7

 

Polecamy również