Skopał taksówkę

Policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali 22 – latka podejrzewanego o uszkodzenie samochodu należącego do 53 – letniego taksówkarza. Nietrzeźwy 22- latek zaczął kopać w samochód taksówkarza kiedy ten zwrócił mu uwagę, że stoi na środku ulicy. Uszkodził w ten sposób karoserię Volkswagena powodując straty w wysokości 1000 złotych. Śledczy przedstawili mu zarzuty. Za to przestępstwo młodemu mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Do zdarzenia doszło wieczorem. Kiedy jedną z ulic miasta przejeżdżał 53- letni taksówkarz zatrzymał go stojący na jezdni młody mężczyzna. Kierowca taksówki zwrócił  mu uwagę, że stoi na środku drogi. Ten z kolei zaczął zachowywać się agresywnie. Ubliżał taksówkarzowi, zaczął kopać i uderzać pięściami w jego Volkswagena. 53 – latkowi udało się odjechać i zadzwonić na policję. Swym działaniem sprawca uszkodził karoserię przednich i tylnych drzwi taksówki powodując straty w wysokości 1000 złotych na szkodę zgłaszającego.
Na miejsce dyżurny ostrowieckiej komendy policji od razu skierował patrol. Przybyli na miejsce funkcjonariusze już po chwili zatrzymali wskazanego przez pokrzywdzonego mężczyznę, który nie zdążył oddalić się z miejsca zdarzenia.
22 – letni sprawca trafił do policyjnej celi. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał ponad 1,7  promila alkoholu w organizmie. Śledczy przedstawili mu zarzuty uszkodzenia mienia. Teraz odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Foto internet.

Polecamy również