Piłkarski Nowy Rok tradycyjnie powitamy na Orliku!

1 2Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza na piłkarskie powitanie Nowego Roku. Tradycyjnie w pierwszy weekend roku, a dokładnie w niedzielę 7 stycznia, na Orliku Ogrody rozegrany zostanie XIV Noworoczny Turniej Piłki Nożnej.

W zawodach mogą brać udział osoby pełnoletnie zgłoszone do zawodów na formularzu dostępnym na stronie www.mosir.ostrowiec.pl oraz u administratora boisk Orlik Ogrody. Kadra zespołu może składać się maksymalnie z 10 zawodników, a drużyny grać będą w 6-osobowym składzie (w tym bramkarz). Udział w turnieju jest bezpłatny, ale ilość miejsc ograniczona.

W turnieju weźmie udział do 9 drużyn, podzielonych na pierwszym etapie rozgrywek na 3 grupy po 3 zespoły. W grupach mierzyć się będą ze sobą systemem „każdy z każdym, na tabelę”. Z każdej grupy do fazy finałowej turnieju awans uzyska tylko najlepszy zespół. W finale miejsca na podium rozstrzygną między sobą grając systemem analogicznym do rozgrywek grupowych.

Pierwszy mecz „grupowy” rozpocznie się o godzinie 10, start fazy finałowej zaplanowano na godzinę 14.30, a zakończenie turnieju na godzinę 16.

Drużyny, które zajmują miejsca I–III otrzymują puchary oraz nagrody rzeczowe. Tradycyjnie każdy uczestnik będzie mógł również liczyć na kiełbaskę z grilla i rozgrzewającą herbatę.

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są w siedzibie MOSiR (ul. Świętokrzyska 11, pokój 2.30) i na Orliku Ogrody. Można wysłać je również za pośrednictwem poczty e-mail na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl. Zgłoszenia przyjmowane będą do 5 stycznia (do godziny 12) lub do osiągnięcia limitu 9 drużyn.

Losowanie grup odbędzie się 5 stycznia 2024r. o godz. 14.00 na Orliku Ogrody. W przypadku wcześniejszego osiągnięcia limitu zespołów organizator może zaprosić kapitanów drużyn na losowanie we wcześniejszym terminie.

W przypadku zgłoszenia się mniejszej ilości drużyn organizator zastrzega sobie prawo do zmiany systemu rozgrywek.

Polecamy również