Porażka „Wojowników” z kandydatem do awansu

Piłkarze ręczni KSZO Ostrowiec Świętokrzyski przegrali dzisiaj przed własną publicznością z pretendentem do awansu do ekstraligi drużyną Czuwaj Przemyśl 26-32 ( 14-16)

Początek spotkania zdecydowanie należał do drużyny z Przemyśla. Po kilku minutach gry na tablicy świetlej widniał wynik 3-0 dla gości. Przewaga stale się utrzymywała. Tak było do 10 minuty meczu, kiedy to „Wojownicy” złapali drugi oddech. Najpierw doprowadzili do remisu, by chwilę później wyjść na prowadzenie. Ten fragment meczu to bardzo wyrównana gra. Mecz toczył się bramka za bramkę. Niestety końcówka meczu to znowu dominacja zespołu z Przemyśla, który na przerwę schodził z dwubramkową przewagą. Druga odsłona spotkania zdecydowanie należała do zespołu Czuwaj Przemyśl. Doświadczenie i rutyna wzięła górę. Zespół z Przemyśla zdobywał bramki po bardzo groźnych kontratakach. Zawodnicy KSZO nie potrafili znaleźć receptę na dobrze grających gości. Ostatecznie Czuwaj wygrał sześcioma bramkami.