Pierwsze śniadanie biznesowe

Pierwsze śniadanie biznesowe Klubu Biznesu piłki ręcznej KSZO
już 2 lutego!

Mówi się, że reklama jest dźwignią handlu. Jednakże warto zainwestować w taką formę promocji, która z pewnością przyniesie oczekiwane rezultaty. Właśnie dlatego Klub Biznesu piłki ręcznej KSZO oferuje różnego rodzaju rozwiązania, które umożliwiają promowanie zarówno całych firm, jak i konkretnych produktów.

Klub Biznesu piłki ręcznej KSZO organizuje cykliczne spotkania w formie śniadań biznesowych, podczas których przedsiębiorcy mogą zaprezentować swoją firmę oraz zakres jej produktów i usług. Okazać się wtedy może, że w spotkaniu biorą udział osoby, które są zainteresowane prezentowaną ofertą i chętnie nawiążą z daną firmą współpracę. Nie można zapominać również o tym, że zasłyszane informacje o ofercie mogą przenosić się również za pomocą tak zwanego „marketingu wirusowego”. Oznacza to, że osoby obecne na spotkaniu mogą przekazać swoim znajomym informację o produktach któregoś z przedsiębiorstw.

Pierwsze, inauguracyjne śniadanie biznesowe Klubu Biznesu piłki ręcznej KSZO odbędzie się
2 lutego 2018 roku o godzinie 9:00 w Hotelu Red w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Wydarzenie rozpocznie się od prezentacji celów i założeń Klubu Biznesu. Następnie każda z firm, która przybędzie na śniadanie będzie mogła zaprezentować się w 60-sekundowej wypowiedzi. Jest to okazja, by wspomnieć również o tym, czym zajmuje się reprezentowana firma, co może zaoferować oraz jakich kontaktów poszukuje. Warto także przysłuchiwać się wypowiedziom innych osób i szukać wśród nich takich, które są odpowiednie do nawiązania współpracy. Po prezentacjach wszystkich zgromadzonych przedsiębiorstw nadjedzie czas na rozmowy biznesowe. Właśnie wtedy będzie można zawrzeć znajomość z innymi przedsiębiorcami oraz wymienić się wizytówkami.

Warto też przyjść na śniadanie biznesowe żeby dokładniej zapoznać się z ideą Klubu i stać się klubowiczem. Przybycie na wydarzenie może wiązać się też z wieloma korzyściami dla reprezentowanych firm. Warto więc poświęcić kilka porannych godzin na to, by wspólnie porozmawiać o tematach związanych z biznesem.

Dla członków Klubu Biznesu przewidziane są dodatkowe korzyści. Mogą oni bowiem brać udział w zamkniętych spotkaniach tylko w gronie klubowiczów, których głównym celem są rekomendacje oraz pomoc w szukaniu partnerów biznesowych. Klubowicze mają również dostęp do nowoczesnych narzędzi networkingowych, takich jak portal, aplikacja na telefony komórkowe czy ogólnopolskie webinary. Narzędzia ta zwiększają szanse na dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej oraz na sprzedaż produktów lub usług oferowanych przez daną firmę. Ponadto członkowie Klubu Biznesu mogą brać udział w spotkaniach i wyjazdach integracyjnych, podczas których m.in. mają możliwość wspólnej gry w golfa, wyjazdów na mecze I Ligi i Reprezentacji Polski oraz wielu innych atrakcji.

Śniadanie organizowane przez Klub Biznesu piłki ręcznej KSZO, rozpocznie się o godzinie 9:00 w Hotelu Red. Może na nie przybyć każdy, kto prowadzi własną firmę, bez względu na jej wielkość oraz zasięg. Klub Biznesu postara się pomóc każdemu, kto tylko zdecyduje się do niego dołączyć. 

Prosimy o rejestracja na śniadanie poprzez stronę internetową: www.kszoluty.evenea.pl

Polecamy również