Znamy już Półfinalistki konkursu Miss Polski 2024! Wśród nich aż 4 reprezentantki województwa świętokrzyskiego!

W tym roku po raz 35-ty zostanie wybrana najpiękniejsza Polka. Hotel Mistral w Markach pod Warszawą gościł aż 162 ćwierćifinalistki konkursu Miss Polski 2024, spośród których zostało wybrane 60 wspaniałych półfinalistek z całej Polski. Wśród nich znalazły się Magdalena Batko, Magdalena Filosek, Weronika Nowak, Alicja Grzejszczak, które reprezentują województwo świętokrzyskie. 

Magdalena Batko ma 19 lat i jest tegoroczną maturzystką z Włoszczowej. Interesuje się modelingiem i chciałaby wiązać z nim przyszłość. Ukończyła kurs stylizacji rzęs, a jej marzeniem jest praca w sezonie zimowym na stoku narciarskim i uczyć jeździć na snowboardzie. 

Magdalena Filosek ma 25 lat i pochodzi z Kielc, ale od 6 lat mieszka we Wrocławiu. W pracy zajmuje się badaniem finansowym dużych spółek. W wolnym czasie uprawia stretching, a ostatnio odkryła nową pasję jaką jest taniec Aerial hoop- czyli taniec na kole. Gdyby miała jeść jedną potrawę do końca życia to byłyby to naleśniki. 

Weronika Nowak pochodzi ze Starachowic i ma 19 lat. Aktualnie studiuje prawo na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Pracę w modelingu rozpoczęła już jako 15-latka. Dzięki licznym podróżom mogła poznać inne kultury. W wolnym czasie chętnie ogląda kryminały i dokumenty kryminalne. 

22- letnia Alicja Grzejszczak pochodzi z Krapkowic, ale na co dzień mieszka w Kielcach. Od dziecka próbowała wielu dyscyplin sportowych, ale jej serce skradła piłka ręczna, w którą grała zawodowo kilkanaście lat. Jej marzeniem jest odwiedzić Japonię, szczególnie w okresie kiedy kwitną wiśnie i nawet zaczęła się uczyć języka japońskiego. 

Dziewczyny będą ubiegać się teraz o nominacje do grona finalistek konkursu, a wśród nich jest przyszła Miss Polski 2024. Półfinalistki ponownie spotkają się ze sobą już 26 kwietnia, gdzie w hotelu Kolumna Park pod Łodzią odbędzie się Półfinał Miss Polski 2024.
Na dziewczyny będzie czekać tam mnóstwo niespodzianek, ale także i nowe wyzwania. Podczas emocjonującego weekendu dowiemy się także które z 60-ciu dziewczyn dostanie się do grona Finalistek Miss Polski 2024 i stanie na scenie podczas Gali Finałowej.

Jubileuszowa 35-ta Gala Finałowa Konkursu Miss Polski 2024 odbędzie się 5 lipca
w Nowym Sączu, podczas trzydniowego Festiwalu Piękna w urokliwej Małopolsce.
Koronę laureatce przekaże Angelika Jurkowianiec – Miss Polski 2023.

Polecamy również