Hetman zdominował Drużynowe Mistrzostwa woj. Świętokrzyskiego w Szachach Klasycznych

Zespół Hetmana Ostrowiec Świętokrzyski zdominował Drużynowe Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Szachach Klasycznych – 3-4 lutego oraz 2-3 marca 2024r.

Mamy to!!! Mistrzostwo Województwa Świętokrzyskiego w Szachach Klasycznych jest Nasze! Z ogromną dumą i radością informujemy, że nasze stowarzyszenie, Hetman Ostrowiec Świętokrzyski, osiągnęło spektakularny sukces podczas Drużynowych Mistrzostw Województwa Świętokrzyskiego w Szachach Klasycznych! – informuje na swojej stronie Zespół Hetman.

W kategorii Seniorów, to właśnie nasza pierwsza drużyna w składzie: Adaś Choina, Michał Choina, Mateusz Filipow, Jakub Pietrzykowski, Michał Kwiecień stanęła na najwyższym stopniu podium, zdobywając tytuł Mistrza Województwa

Co więcej, pokazaliśmy siłę naszego klubu, zajmując również drugie miejsce dzięki fenomenalnej grze naszej drugiej drużyny w składzie: Dawid Kozera, Jan Choina, Adam Pożoga i Bartosz Tarłowski. Warto zaznaczyć, iż ta drużyna grała w składzie juniorskim – zostają Wicemistrzem Seniorów.

kategorii Juniorów nasza druga ekipa w składzie: Wojciech Budzeń, Patryk Kozera, Filip Krajewski i Oliwia Jakubowska wykazała się niebywałym talentem i determinacją, zdobywając złoty medal.

Pierwszy zespół w składzie: Mateusz Stefaniec, Antoni Gołąb, Jan Kaleta, Natalia Opala, nie pozostał w tyle, zajmując zaszczytne trzecie miejsce 

 Zespół Hetman III w składzie : Adrian Ciepliński, Wojciech Zając, Ksawier Hara oraz Rozalia Romańska również zasługują na brawa. Wśród Młodzików na pochwałę zasługują reprezentanci : wspaniały Hetman I zdobywając IV miejsce: Wojciech Szczukiewicz, Filip Sternik, Julian Kosno, Hanna Szczerba oraz wojowniczy Hetman II : Franciszek Kasprzyk, Tymon Kędziora, Mikołaj Majewski, Natalia Karczewska, Jan Śliwka i czarujący zespół Hetman III: Mikołaj Szczukiewicz, Paweł Spotowski, Seweryn Krzeszowski, Hanna Sowa.

Polecamy również