„Bardzo szanuje Ostrowiec”

Dzisiaj w Ostrowcu gościł poseł Artur Gierada. Kandydat do Sejmu RP w zbliżających się wyborach parlamentarnych przebywał między innymi na terenie fili Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Spacerował także po mieście i rozmawiał z mieszkańcami.
– To ostanie dni kampanii wyborczej dlatego bardzo serdecznie chciałbym podziękować mieszkańcom Ostrowca za ostatnie tygodnie, kiedy to gościłem w tym mieście kilka razy jak i za ostatnie lata współpracy – mówi Artur Gierada . – Przez ostatnie dwie kadencje piastowałem funkcję posła. W tym czasie wspólnie z władzami samorządowy Ostrowca, a szczególnie z ówczesnym wiceprezydentem miasta, a później posłem Jarosławem Górczyńskim osiągnęliśmy bardzo wiele jak na przykład : realizacja projektu rozbudowy oczyszczalni ścieków, budowa wielu kilometrów dróg oraz instytucji, z której jestem najbardziej dumny czyli fili Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Dzięki temu mieszkańcy Ostrowca mogą zdawać egzaminy na prawo jazdy w swoim mieście. WORD to także dodatkowe miejsca pracy. Ja osobiście bardzo chciałbym być ambasadorem Ostrowca, dlatego jeżeli ponownie zasiądę w ławach poselskich to w tym mieście otworzę swoje biuro poselskie. Sądzę, że swoim działaniem udowodniłem to, że na Ostrowcu i rozwoju tego miasta bardzo mi zależy. Poza tym ja to miasto i jego mieszkańców bardzo szanuje.gierad1gierad2gierad 3gierad4
Artur Gierada tradycyjnie już podczas pobytu w Ostrowcu odwiedził bazar, gdzie zaopatrzył się w kilka kilogramów jabłek koszteli. Jak podkreśla pan poseł- jego ulubionych owoców.

Polecamy również