Biuro Poselskie w historycznym miejscu

kotowski czolo

Dzisiaj w naszym mieście odbyło się uroczyste otwarcie Biura Poselskiego posła Kazimierza Kotowskiego. W spotkaniu uczestniczyli prezydent Ostrowca Jarosław Górczyński, przewodnicząca rady miasta Irena Renduda – Dudek, burmistrz i wójtowie okolicznych gmin oraz zaproszeni goście.

– Cieszę się bardzo, że dzięki uprzejmości pana prezydenta Jarosława Górczyńskiego mogę kontynuować pracę moich poprzedników, którzy także w tym miejscu mieli swoje biura poselskie – mówi poseł Kazimierz Kotowski.- To tu mieszkańcy Ostrowca będą mogli przyjść i podzielić się swoimi problemami i spostrzeżeniami. Jestem niezwykle dumny, że ja lub mój asystent będziemy mogli się spotykać z mieszkańcami miasta, które teraz dobrze się rozwija. Rozwój ten następuje dzięki środkom unijnym i samorządowym oraz właściwemu zarządzaniu i to mnie cieszy.

– Pana wiedza i doświadczenie samorządowe gwarantuje zrozumienie naszych problemów, wniosków i postulatów – mówi prezydent Ostrowca Jarosław Górczyński. – Zarówno ja jak i samorządowcy z okolicznych gmin będziemy nie raz zwracać się do Pana z prośbą o poradę oraz o wsparcie w Warszawie. Życzę miłej pracy w Ostrowcu.

Do życzeń dołączyła się także przewodnicząca rady miasta Irena Renduda Dudek oraz włodarze okolicznych gmin.

– Zapraszamy mieszkańców Ostrowca oraz sąsiednich miejscowości do biura przy ulicy Starokunowskiej 1 w każdy piątek w godzinach od godziny 9 do 14- mówi Robert Sobieraj, dyrektor Biura Poselskiego posła Kazimierza Kotowskiego.- Na pewno w niedalekiej przyszłości będziemy częściej przyjmować interesantów. Biuro otwarte jest w miejscu historycznym „od zawsze„ związanym z Polskim Stronnictwem Ludowym.DSC01526 DSC01528DSC01532 DSC01533DSC01536 DSC01540DSC01549 DSC01547DSC01538 DSC01544DSC01542DSC01544DSC01554

Na zakończenie uroczystości Pan Poseł otrzymał symboliczne prezenty i pamiątki.

Polecamy również