SENSACYJNE SHOW W NOWEJ CENIE

W najbliższą niedzielę, 16 lipca Cyrk Zalewski zaprasza wszystkich mieszkańców Ostrowca, a w szczególności rodziców z dziećmi, na niecodzienne widowisko. Tegoroczny program przygotowany przez najstarszą cyrkową rodzinę w Polsce to gratka dla wszystkich amatorów dobrej rozrywki. W programie m. in. motory w kuli śmierci. Team „motocrossowców” z Brazylii zachwyca energią, precyzją i widowiskowością.

Cyrk Zalewski zadbał o to, aby jego tegoroczny program zachwycił wszystkich miłośników sztuki cyrkowej. Najnowsze show będzie można podziwiać w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Iłżeckiej o godzinie 17.00.

Cyrk Zalewski w tym sezonie zaproponował także atrakcyjną ofertę cenową: jednolitą kategorię cenową dla wszystkich miejsc w sektorze. Widzowie – niezależnie od wieku za bilet zapłacą po 30 zł! Bilety na show można nabyć tutaj: http://biletyna.pl/event/Cyrk-Zalewski-Widowisko-2017-Namiot-Cyrku-Zalewski-Ostrowiec-Swietokrzyski-e52338.html#buy

Największą sensacją tegorocznego przedstawienia jest oczywiście show, które przyjechało do Polski prosto z Brazylii, a wcześniej zachwycało już widzów na całym świecie. Teraz mrożące krew w żyłach motory w kuli śmierci można zobaczyć w Polsce. Ale to nie jedyna atrakcja tegorocznego programu, jaką proponuje Cyrk Zalewski.

Widzowie zobaczą także: energetyczny pokaz Lasermana, wspaniałą woltyżerkę w wykonaniu utalentowanej młodej artystki z Polski, zabawny pokaz z udziałem niezwykle inteligentnych psów, wspaniałe papugi, a także majestatyczne wielbłądy i konie. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy akrobatyki, w programie znalazły się między innymi zachwycające akrobacje na szarfach i porywający pokaz akrobacji na… krzesłach.

Prawdziwym hitem jest niesamowity clown RiCO, które do łez bawi zarówno dorosłych jak i dzieci.

CYRK ZALEWSKIshow1cyrk zalczolocyrkzalczolookcyrkzal2cyrkzal4cyrkzal5

Cyrk Zalewski to największy w Polsce cyrk. Jego właścicielami jest rodzina Zalewskich, w której tradycje cyrkowe sięgają już 9 pokoleń. Cyrk Zalewski powstał w 1993 r. Od 17 lat organizuje największą cyrkową imprezę w Polsce – Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej.

Fot. Cyrk Zalewski

Polecamy również