Fani z Ostrowca kibicują na Stadionie Narodowym

fani4fani5fani3fan1 fan2Osiemnastoosobowa grupa Członków i Sympatyków Stowarzyszenia KSZO €“ Maniacy weźmie udział w Ceremonii Otwarcia Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej, które rozpoczynają się dzisiaj na Stadionie Narodowym w Warszawie. Kibice z Ostrowca zapowiadają, że nie będą szczędzić gardeł podczas inauguracyjnego meczu z Serbią.

24 sierpnia 2017 roku na ten dzień Kibice Siatkówki czekali od dawna. To już dzisiaj rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Dla  wszystkich fanów tej dyscypliny kierunek jest jeden €“Stadion Narodowy w Warszawie. O 20.30 Polska Reprezentacja zagra tam swój pierwszy turniejowy mecz z Serbią. Blisko 60 tysięcy osób będzie wspólnie dopingować Nasze Orły w drodze do Zwycięstwa. Wśród nich nie może również zabraknąć Kibiców z Ostrowca.

– To dla nas ogromne wydarzenie, z całych sił kibicujemy Reprezentacji Polski€“ mówi Karolina Tadej, Sekretarz Stowarzyszenia €žKSZO €“ Maniacy€ – Wspólnie z Klubem Kibica Legionovii Legionowo oraz Klubem Kibica Impelu Wrocław będziemy obserwować to wydarzenie i wspierać naszych Zawodników.

Członkowie Stowarzyszenia €žKSZO €“ Maniacy€ na co dzień aktywnie dopingują Siatkarki KSZO Ostrowiec S.A. Uczestniczą także  w wielu wydarzeniach związanych z Reprezentacją naszego kraju. Przykładem tego był wspaniały doping stworzony przez nich, wraz z innymi kibicami z całej Polski, w trakcie Turnieju €žWorld Grand Prix€ w Ostrowcu Św. czy wyjazd na Memoriał Wagnera. Dzisiaj kibicują sportowcom i promują nasze miasto podczas Mistrzostw Europy w  siatkówce.

-W miarę możliwości podążamy za naszą reprezentacją, męską i żeńską, po całym kraju. Atmosfera na meczach piłki siatkowej jest cudowna, można bawić się i dopingować całymi rodzinami. Dla nas to również okazja do zwiedzania Polski oraz spotkań w gronie Przyjaciół Kibiców dodaje Karolina Tadej.

fani1– Trzy lata temu, również na Stadionie Narodowym, w meczu otwarcia MŚ rozpoczynaliśmy swoją drogę po zwycięstwo w całym Turnieju spotkaniem z Serbią. Mamy nadzieję, że dzisiaj będzie tak samo i mocno trzymamy kciuki – dodaje Władysław Mazur, €“ Członek Zarządu Stowarzyszenia €žKSZO €“ Maniacy€.

Fot. Stowarzyszenie KSZO Maniacy.

Polecamy również